Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Behívhatnak, , tanúnak" az...

Behívhatnak, , tanúnak" az igazgatóiba egy ilyen dolog miatt?

Figyelt kérdés

Ott voltam, amikor egy srác elkezdte fojtogatni egy csoporttársamat a suliban. A tanár, egy másik srác és én szedtük szét őket. Holnap beszél majd az igazgatóval a két srác, és a fojtogatós szülei. Behívhatja az igazgató a srácot aki segített és engem, mint ,,tanúk"?


Bocsi ha butaság de kicsit parázok ettől, gondoltam megkérdem.



2017. dec. 17. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Be hívhatnak és valószínű, hogy be is fognak.
2017. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen es mint tanu, el is kell mondanod, hogy Te mit lattal, mi tortent. El is fogod mondani. Ennyi.


Hiszen ha nem mondod el, hogy miert tetted, akkor onbiraskodasert bitofara kerulsz :)

2017. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Pillanatnyi tenyallas, hogy Te verekedtel ... megkell vedened magad, hogy Te csak szetszedted Oket es valojaban Te egy hos vagy. Hosszu evekig tarto pereskedes utan kiderul, hogy igazat mondtal es akkor mellszobrot fognak allitani Neked az iskola udvaran,
2017. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.


#2, nagyon humoros vagy :D

2017. dec. 17. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg az irodába beszélnek veled. Hozzánk bejöttek az osztályba 30 emberhez egy ügy miatt és kérdezték, hogy akkor ki mit tud a dologról. Ott volt a srác is aki miatt jöttek és elég balhés gyerek, össze is verte volna azt aki szólni mer ellene. Baromi professzionális volt...
2017. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért humorból is lehet elég... Mondtam hogy félek hogy behívnak, nem tudom mi ezen olyan vicces :)
2017. dec. 17. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt hála égnek csak a szakmai csoporton belül történt ez, ráadásul csak kb. 6-an voltunk ott tanárral együtt
2017. dec. 17. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs mitol felned! Elmondod mi tortent es kesz. Ne akarj szerepet jatszani, ne akarj senki javara beszelni ... egyszeruen mond el miert erezted ugy, hogy szet kell szedned Oket.

Vagy attol felsz, hogy utana a verekedos valaki majd bosszut all rajtad? Nem hiszem, hogy ettol felnel, mert akkor szetszedni sem merted volna Oket.

Biztosan feltesznek majd olyan nyakatekert tanaros kerdeseket, de ha oszinte leszel, akkor mi bajod lehey?

2017. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
y=t
2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 igazad van. Köszönöm :)
2017. dec. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!