Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a legdurvább...

Mi volt az a legdurvább dolog, amit egy osztálytársad hazudott Rólad a Szüleidnek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jut eszembe olyan eset, hogy hazudtak volna. Megválogattam a barátaimat, a haveroknak nem volt oka hogy keverjék a kakit. De biztos volt erre példa másnál.


28/F

2017. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytárs nem, tanárral fordult elő, hogy olyat akart beadni a szüleimnek, amiről ők tutira tudták, hogy lehetetlen... külön behívatta őket, hogy ez van (amiből tényleg egy szó nem volt igaz, csak pikkelt rám) de megszívta mert szüleimmel mindig őszinték voltunk egymáshoz és tűzbe mentek volna értem, jogosan. Tanár pislogott csak hogy mellém álltak és nyugodt szívvel hagyták ott hápogva. Azóta is hálás vagyok nekik, hogy bíztak bennem, sosem csapnám be őket.
2017. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

" olyat akart beadni a szüleimnek, amiről ők tutira tudták, hogy lehetetlen"

DE MIT? Ez lett volna a legérdekesebb része a dolognak.

2017. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kifejtem. Sajnos többen az iskola mögé jártak nagyszünetben dohányozni, sőt több pletyka indult, hogy valami bódítót is kevernek bele... Na, én sosem cigiznék, és ezt szerette volna beadni nekik, hogy én is ott szívom a jómadarakkal.
2017. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt 2szer is ket kulon gyerek már egyikkel de haverkodok, anyam elhitte de leszarta
2017. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!