Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak adhatok ilyen...

Egy tanárnak adhatok ilyen ajándok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Már nem tanít a tanár és nem találkozom vele viszont nagyon jóban vagyok vele és sokat szoktunk beszélgetni.

Elgondolkodtam hogy mit is adhatnék neki és arra gondoltam hogy írok neki egy verset ami arról szól hogy hogyan is lettünk jóban, ám de én régebben többet éreztem iránta és ebből adódóan indult el a beszélgetés (itt nem.kell rosszra gondolni mert cdak tanácsot adott).Mára már túl vagyok rajta.Próbáltam a versben finoman leírni hogy régebben éreztem iránta csak lehet nem esne neki jól ha ezt olvasná így nem tudom hogy jó ötlet lenne-e neki elküldeni.

Verset ha kell inkább privátban küldeném el.



2017. dec. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ááá, ne írj neki ilyeneket. marha kényelmetlen lenne számára. inkább vegyél egy tábla csokit költőkém
2017. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagy hülyeség lenne karácsonyi ajándékként odaadni neki. Csinálj neki valami mást, amiben nem jelenik meg a múltbeli érzésed. :)
2017. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az elsőre.
2017. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!