Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mihez kezdjek az osztálytársai...

Mihez kezdjek az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Az ablak mellet ülök és folyamatosan velem nyittassák ki az ablakot, pedig 3 ablak is van az osztályban. Mikor pl a matek tanárnő kinyissa a katedra melleti ablakot, mert büdös van, mindig megkérdezi Henit, hogy fázik-e pedig ő nincs is pont az ablak mellet. Hátul meg a fiúk még ki se nyissák. Én persze senkit se érdeklek... 2 padtársam szerint mindig meleg és büdös van, s perelnek ha be akarom csukni. Ma mivel Karácsonyi előadás volt valaki hozott egy gázlámpát (meggyújtva), aminek ugye eléggé szaga van. Kinyitottam egy kicsit az ablakot, mert azt már én se nagyon bírtam. Mire a WC-ről visszaértem, a gázlámpa ki volt pakolva az ablakba. Mikor visszaültem a helyemre beakartam csukni, erre meg Júlia, Andi és Zsolti is perel hogy nem merészeljem, mert büdös van. Mondtam nekik, hogy huzat van, egyvégbe engem ér a szél, s befog gyulladni a fülem, de nem érdekelte őket. Annyit mondtak hogy akkor lenne huzat ha ki lenne nyitva az ajtó, meg nincs szél mert a fa ágai nem mozognak...


Később meg az áhítaton (istentisztelet a folyosón) Zolti és Andi is a hátam mögé ült. S Zsolti kezdett simogatni (tavaly évelején próbálkozott nálam, én is benne lettem volna, de nem lehet benne megbízni...) s ütögetni a székem hátát. Erre én meg jól megkönyököltem a kezét. S még Andi van felháborodva hogy Karácsonykor miért vagyon ilyen. Legszívesebben addig ütném őket míg mozognak! Puszta kézzel is megtudnám ölni őket!!! Mindig is példás volt a magaviseletem, mert semmilyen érzelmemet nem nyilvánítok ki, mindent magamba folytok... De ez már sok! Már tavaly is megfordult a fejemben az hogy hogyan tudnék megszabadulni tőlük, de minden ötletem elvetettem... Mit kezdjek velük. Az amihez beszéd kell kizárva, mert dadogok, ha meg a lelki bántalmat testivel viszonozom fel vannak háborodva. Mit csinájak?


16/L (10.-es)


2017. dec. 22. 10:43
 1/2 anonim válasza:
8%

Nalunk is mindig problema az ablakok nyitogatasa. Sajnos a fazos hisztis pics.k ulnek az ablak mellett, es osszetorik a vilag ha az oroszlanszagot szeretnenk megszuntetni.

Te mi a sz.rert ulsz ablak melle?

2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért képzeld el, mert onnan jól látom a táblát és hallom is hogy a tanár mit mond, úgy hogy mégsem első sor (mert ugye ki szeretne az iskolában az első sorba ülni...), és nem vagyok az osztály közepében. Nem szeretek középpontban lenni, jobb szeretem kissé ,,kívülről'' figyelni az eseményeket. A padok elrendezése miatt meg így csak 1 hely lehetséges, mert az osztály másik felében a nap tükröződése miatt még az elsző sorból sem látszik a tábla.


Meg mikor tényleg büdös van ki kis nyitom, csak azt nem értem miért kell mindig azt az ablakot napi 4-5 órát nyitva tartani ahol én ülök... Nyár fele még elmegy, mert akkor meleg van, de ilyenkor a hideg pont a fejemet éri.

2017. dec. 22. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!