Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjek a többiekkel?...

Mit kezdjek a többiekkel? Csúfolnak az alkatom miatt.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy nem vagyok vékony, de eddig kövérnek sem éreztem magam. Rendszeresen lovagolok, aztán a keményebb tesiórák is ott vannak, szóval az átlagnál izmosabb is vagyok kicsivel. A legzavaróbb az, hogy a mellem miatt csúfolnak, ugyanis elég hamar (konkrétan harmadikos koromban) kezdett nőni, és azóta sem áll meg a növésben. Így hát, már olyan öt éve kitűnök a többi lány közül a nagy melleimmel... akik azt hiszik, milyen jó ez, jobban állnak a felsők így... persze. A fiúk idióta beceneveket találnak ki számomra (inkább le sem írom), és így hívnak mások előtt. A másik dolog, hogy az alkatomra is igaz mindez, homokóra alkat vagyok. Nagy(obb) mell, ugyanolyan csípő, vékonyabb derék, nagyobb combok. Csak a lányok az én koromban inkább a vékony és magas alkatot preferálják, ezzel szemben én inkább 'thick' vagyok és alacsony. Ezért is kapom sajnos sokaktól, hogy úristen, mennyire alacsony vagy. Mit tegyek? Már egy ideje nem is magyarázkodom, csak mosolygok és kész. :/

159-160 cm

57-58 kg

70D

14/L.



2017. okt. 7. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A szamok alapjan nem vagy kover.
2017. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ilyet mondhatnak rád az emberek nem vagy kövér...
2017. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TR75 ***** válasza:
100%

Kövér semmiképpen nem vagy, még csak túlsúlyos sem. Ráadásul, ha sportolsz, akkor az izmok miatt a BMI is fals eredményt adhat.

Nyilván korábban érsz a korosztályodnál, ez a kérdésed összeszedettségén is látszik.

Pár év múlva minden lány olyan alakot szeretne, mint a tiéd. Akkor nyugodtan dörgöld az orruk alá, hogy mekkora gyökerek voltak (már persze az, aki emiatt csúfolt). A fiúkat pedig, akik most éretlenkednek, simán koptasd majd le, ha netán később próbálkoznak nálad.

Nincs mit magyarázkodnod. Nekik lesz majd később rá okuk (már ha megkomolyodnak valaha is).

Amúgy pedig vannak praktikák az optikai méretcsökkentésre, keress rá a neten. Vannak ilyen jellegű melltartók, öltözködési praktikák.

A többiek pedig le vannak sz... kit érdekelnek?

2017. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Húha, szívesen ismerkednék veled :D Írj privit :)
2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Oh, a fiúk az én sulimban is kéztetést éreznek arra, hogy beszólogassanak minden apróságért. Őket soha nem szoktam komolyan venni, a szarba is belekötnek, max. visszaszólok valamit, ha rossz napom van.


A lányok már nebezebb diók, mert ők általában huzamksabb ideig piszkálnak. De szólj osztályfőnöknek, a piszkálók szüleinek. Ne hagyd magad, nehogy nagyon túllőjenek a célon.

2017. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sajnos ez megy. Pár év múlva viszont már te leszel az, akire majd csorgatják a nyálukat, szóval addig bírd ki. :)
2017. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

18 éves vagyok, igaz, hogy én viszonylag magas vagyok, 170 cm, de a melleim már vagy 15 éves korom óra 75B-sek.

Szerintem én jártam rosszabbul.:D

Ne foglalkozz velük, később még hálás leszel a sorsnak az adottságaid miatt. ;)

2017. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el a lányok irigyek, és a fiúk is azért beszélnek annyit a melleidről mert tetszik nekik, nem kicsit. Nagyon szerencsés, nőies alkat vagy. A 160 centiddel pedig egyáltalán nem vagy extrém alacsony.

27F

2017. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irigykedem rád
2018. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Irigyek rád és már nem tudnak mássla csufolni.. de a számok alapján nem vagy kövér csak ök a hülyék 🤔
2019. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!