Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek én vagyok bunkó...

Szerintetek én vagyok bunkó az osztálytársaimmal? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki valamiért nagyon utál, folyton kiröhög meg kibeszél bármi miatt, volt, hogy hazugságokat is terjesztett rólam. Mindig meg akar alázni a többiek előtt vagy bunkónak akar beállítani. Pl. olyanokat csinál, hogy direkt nekem jön, vagy úgy helyezkedik el, amikor el akarok menni mondjuk a padsorok között, hogy ne tudjak tőle elmenni és tök normálisan mondom neki, hogy "Bocsi", erre elkezdi forgatni a szemeit meg flegmán mondja, hogy "Jajj hát neked is itt kell elmenni -.-". Meg amikor akar valamit, nem ő jön ide hozzám, hanem a terem másik végéből kezd el ugatni nekem, hogy menjek már oda egy kicsit. Volt, hogy felidegesített ezzel és mondtam neki, hogy ha akar valamit, jöjjön ide, erre elkezdi: "Pfff akkor inkább hagyjuk, letörik a lábad, ha idejössz, mi?" és utána hallottam valamit, hogy a haverjainak motyog valamit, hogy egy hülye qrva vagyok vagy ilyesmi..:D

Valamint erről a gyerekről tudni kell, hogy iszonyatosan lusta és hülye is, minden tantárgyból bukásra áll, csak a tanárok jóindulatának köszönhetően nem bukott meg még eddig. És minden év vége felé megy a jobb tanulókhoz kuncsorogni, mert egész évben nem is jegyzetel, meg minden órát végigpofáz és ugye így nincs miből készülnie a pótvizsgákra. És tavaly hozzám is jött, hogy adjam már oda neki valamelyik füzetem, viszont azok után, amiket csinál velem, hülye lennék szerintem bármiben is segíteni neki, szóval megmondtam, hogy szánalmasan viselkedik és ne is várja, hogy bármiben is segítek neki. Erre kiröhögött és elment. Ennél az esetnél az egyik barátnőm is jelen volt és szerinte még én viselkedtem tuskón..

Aztán ugyanennek a fiúnak van egy lány barátja az osztályban, aki úgy viselkedik, mintha valami díva lenne, mindig másokat ugráltat meg másokkal csináltat meg mindent, ha csapatmunkában kell pl. dolgozni, ő közli már a legelején, hogy a többiek csinálják már meg az egészet, mert ő nem érti, miről van szó...És a mögöttem lévő padban szokott ülni és amikor felzabálta a kajáját, mindig odaadta nekem a zacskóját vagy a dobozkáját, hogy "Lécci dobd már ki, nem akarok most felállni :sss". Vagy amikor körbeadnak valami papírt vagy ilyesmit, amit mondjuk ki kell tölteni vagy alá kell csak írni, hátraadom neki, erre ahelyett, hogy ő is hátraadná, visszaadja nekem, hogy adjam már oda a mögötte ülőknek (mert közte meg a mögötte ülő emberek között ki van hagyva egy pad és akkora egy lusta ....hagyjuk inkább, hogy mi, hogy nem bírja megemelni se magát, hogy hátraadja nekik, hanem velem küldözgeti el...) És egy idő után ezt is rohadtul meguntam és visszaadtam neki a kis joghurtos dobozkáját, hogy ne mást csicskáztasson, hanem dobja ki magának, erre felhúzta a szemöldökét meg így nézett a haverjaira és mondta nekik, hogy "Úristen, még erre se lehet megkérni, mekkora egy bunkó f4sz"..

Szerintetek is én vagyok bunkó ezekben a sztorikban? Én nem érzem magam annak, csak simán nem akarom, hogy csicskaként kezeljenek. Egyébként a "barátnőm", aki szerint én voltam köcsög, amiért nem adtam oda annak a nyomoréknak a jegyzeteimet, simán elviseli, hogy így bánjanak vele, csak csettinteniük kell kb neki és már viszi is a füzeteit, hogy tudjanak belőle tanulni, volt, hogy egy tanár közölte előző órán, hogy feleltetni fog majd és ez a pár ember barátnőm füzetét kérte el megint, hogy legalább ne 1-est kapjanak, ha pont őket hívja ki, ő meg emiatt nem tudott tanulni szünetben, mert náluk volt a füzete. És még nekem panaszkodott..Vagy volt, hogy TZ-t írtunk egy másik tantárgyból és a témazáró előtti 15 perces szünetben jutott eszükbe, hogy amúgy egy szót se tanultak, meg nem is értik az egész anyagot és barátnőmet kérték meg, hogy magyarázza már el nekik, aztán ezért is nekem sírt, hogy ő át se tudta nézni, mert ezeknek az idiótáknak kellett magyaráznia egész szünetben. Miért nem tűnik fel neki, hogy hogy kihasználják?


2017. okt. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem te vagy velük bunkó. Eleve, ha nem tettél olyat amivel kiérdemelnéd hogy a srác ilyen módon bánjon veled, fogalmam sincs, miért viselkedik így. (Nem azért, én elhiszem hogy ártatlan vagy) Nekem is van 1-2 ilyen "jó" ismerősöm, velem is előfordult már, hogy egy egész osztály (!) utált, anélkül, hogy egy szót is szóltam volna hozzájuk, szóval megértem, hogy miért idegesít annyira a viselkedése. A lány meg egy tipikus phicsa, sajnos ilyenek is vannak. Amikor épp nincs rád szüksége, akkor "Hahh, hülye csicska", ha meg igen, akkor "Légyszi segíts...". Nem tudom, próbáltad már jelezni osztályfőnöknek vagy szülőknek ezt a problémát? Szerintem a legjobb, amit tehetsz, a passzivitás. Ha kiabál valamit a srác, ha pofázik valamit a csaj, csinálj úgy mintha meg sem hallottad volna. A nagynéném (Isten áldja) mondta nekem régebben, hogy "A szórakoztatás csak addig érdekes, amíg van közönség", vagyis egy idő után rá kell hogy jöjjenek, hogy téged rohadtul nem érdekel, hogy mi csinálnak, és akkor leállnak. Szerintem! Nem ismerem őket, lehet hogy ők másképp reagálnának, de egy próbát megér...A barátnődet meg nem tudnád felvilágosítani, hogy egyszerűen kihasználják? Mert ez egy darabig lehet hogy olyan lesz neki, hogy "ő a hős, akinek hála nem egyest írtak", de ez hosszútávon az ő rovására mehet, és ezt gondolom ő sem akarja. Te vagy a barátnője, beszélj a fejével, hátha megérti, hogy csak neki akarsz jót...

Kitartást! 15L

2017. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked takó-értéktelen osztálytársaid vannak és kurtára helyre kellene pofozni őket.Igazi kis sz@rjankók.

Röviden, építsd le őket, sz@rj a fejükre minden téren.

Haladj ezen úton és sose bánd, ha ilyenek kimaradnak életedből, mert csak lehúznák jövődet, te meg építenéd övéiket.A barátnőd se barátnő...kétkulacsos butaság.


Ha lusta kidobni valamit a hercegnő, nyugodtan mondd neki, hogy ha kicsit mozogsz, akkor nem lesz lapos-ráncos a popód s lesz valami "értéked" jövődben, ha már fejedben nincs semmi:DDD


Amennyiben meg a kölök megjegyzéseket tesz, tegyél te is, mint, azért jövök erre, mert neked van a legkisebb fejed s eszed jegyeidből ítélve, így reméltem elférek:DDD

2017. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ên szolnêk a tanàrnak vagy az igazgatónak.Legalsbb nyomss alatt lesznek .Ezek az arcok kêpesek a végletekig elmenni csak időben lekell sllitani őket .A bnőd meg lehet hogy beakar vàgódni a többieknél nem akar kilógni a sorbol .
2017. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!