Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztalytarsam szerintetek...

Osztalytarsam szerintetek "versenyzik" velem a jegyekben? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Hat, ilyen top kettes legjobb tanulok vagyunk az osztalybol.

Ha kiosztjak a dogat utana MINDIG odajon hozzam megkerdezni, hogy hanyas lett, es folyton vonogatja a szemoldoket ha jobb lesz az ovenel. Pl matek meg tori dogam otos lett, neki meg negyes es nagyon lealacsonyitoan azt kerdezte tolem hogy: “neked? Hogy?? Nekem meg negyesek lettek??”

Na itt mar nagyon felidegesitett, es mondtam neki hogy torodjon a sajat k**rva jegyeivel meg nem erdekel hogy hany ponton mulott az o otose. VISZONT azota sem hagyja abba. Mit lehet kezdeni ilyen idi**ta osztalytarssal?


2017. okt. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Küld el a halál fszára. Aki ennyire stréber, azon semmi sem fog segíteni.

Oké, hogy valaki tanul, de nem kell senkinek se másokhoz méregetni magát.

Ne mutasd meg neki a dolgozatodat, vagy nemtom.

Én is jó tanuló vagyok, de ilyet utoljára 4.-ben csináltunk, de akkor se vettük ilyen véresen komolyam. :D

2017. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Én: azt mondanám hogy: 6os lett..es ott hagynám.ne reagálj az ilyen kérdéseire es akkor megunja
2017. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom mi a baj a versenygéssel. Amíg nem úgy próbál lenyomni hogy neked keresztbe tesz, hanem hogy magát fejleszti addig ez egy jó kapcsolat is lehet. Ha felvennéd a versenyt és tisztességes rivalizálásba menne át akkor mindkettőtök javára válna míg a maximumot hozzátok ki egymásból. Persze csak ha kedved van hozzá.

Személy szerint én így szoktam felfogni mikor valaki ezt csinálja velem (mert sporttól kezdve tanulmányokon át a hobbikig mindenben lesz valaki aki le akar nyomni)

2017. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!