Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan felejtsem el őt?

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy tanár akibe nagyon bele vagyok esve.. Ő 26.. Viszont írtam neki egy levelet multhét hétfőn és odaadtam neki..! Hat gondolom elolvasta..! Na m1 mit tegyek? Normális válaszokat Légyszike :)
2017. dec. 27. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez nem kamu akkor elég gáz, hogy levelet írtál neki..jobb lett volna ha nem csinálsz semmit. nekem is tetszenek sokan mégse érzem kötelezőnek hogy nyomuljak, meg nem érdekel ha nem jövök velük össze. Ez nem szerelem nyugi..
2017. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát.. Remélem mert már nem merek aludni sem mert róla álmodok.. Majdnem minden este..
2017. dec. 27. 19:27
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Túlreagálod, mert még ennyi idősen az a legnagyobb problémád, hogy tetszik neked valaki. Irigyellek! :) Majd később az ilyenre csak legyinteni fogsz
2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is volt ilyen. Állandóan rá gondoltam, miközben recskáztam.
2017. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem de azért kössz 😂😂
2017. dec. 27. 19:45
 6/18 adika13 válasza:
73%
Halgass egésznap egy zenét és már el is van felejtve mert csak a zene fog menni az agyadban.
2017. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
A zenehallgatás hülyeség. Én Pokolgépet hallgattam, mikor a csajommal szakítottunk és egyedül maradtam. Annyit értem el vele csak, hogy most már minden Pokolgép számról ő jut az eszembe.
2017. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudod elfelejteni, hiszen nap mint nap látod. Csak megbékélni tudsz azzal a ténnyel, hogy ebből nem jöhet össze semmi. Jó esetben idővel majd alábbhagy ez az érzés, és beleszeretsz egy kortársadba. A tantárgyát legalább tanuld, ha már szerelmet vallottál, legalább ne nézzen rád rossz szemmel és ne kelljen rossz jegyeket adnia.
2017. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Most miért? Macronnak sikerült! Csak légy kitartó, pályázd meg az elnöki széket, és egyszer az ágyadba pattan majd a tancinéni!
2017. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de felejtsd el.
2017. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!