Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan felejtsem el őt?

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy tanár akibe nagyon bele vagyok esve.. Ő 26.. Viszont írtam neki egy levelet multhét hétfőn és odaadtam neki..! Hat gondolom elolvasta..! Na m1 mit tegyek? Normális válaszokat Légyszike :)
2017. dec. 27. 19:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Leszögezném hogy lány vagyok ő meg férfi 😏
2017. dec. 27. 21:59
 12/18 anonim válasza:
Jujj, hát ezt a levelet szerintem se kellett volna odaadnod. De már mindegy, próbáld meg túltenni magad rajta, gondolj bele van annyi veled egykorú fiú. Ha gondolod, elküldenéd azt a levelet privátban?
2017. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát a levél rész eléggé durva, gondolj bele, hogy nem csak neked lesz kínos, hanem neki is. Nem csak te fogsz zavarban lenni a padban ülve, hanem ő is a táblánál állva. És ezt mások is észre fogják venni, amiből komoly pletykák lesznek, ami az állásába is kerülhet, ha olyanok lesznek a pletykák. Én is pedagógus vagyok, és volt nálunk hasonló, hogy kolléga kapott facebook üzenetet meg szerelmes verset, stb. Zavarban volt ha tanított (észre is vették) és mentek a pletykák, hogy "biztos viszonya van a diákkal". Azóta másik suliba került. Nehogy így jarjon a tanárod is, szóval ezért próbálj meg ne feltűnősködni és mondj le róla...
2017. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem írna egy kis kedves aranyos lány ilyen levelet :D
2017. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A nő is egy pokolgép. Akkor robban mikor a legkevésbé várod. A szivedet magával viszi...:/
2017. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Pont mint egy férfi.. 😅😕😕
2017. dec. 30. 12:40
 17/18 anonim válasza:

Zavarban lehet, bár attól függ milyen embertípus.

Vannak lazább tanárok, vannak zárkózottabbak, van aki let_ojná, de pl. ha a régi gimis tanáraimra gondolok valaki nevetne rajta.


Attól függ, milyen embertípus.


Próbálj meg a saját korú társaiddal vagy felsőbbévesekkel ismerkedni, osztálytársak, vagy másik suliból ismerősök.

Vagy akár neten facebook, azonos érdeklődési körből (pl. ha animéket nézel, akkor ahhoz hasonló facebook csoportokban stb.)


A tanár semmit nem fog csinálni (én a helyében nem reagálnám le, csak szimplán eltenném / kidobnám a levelet.) Sőt. lehet tényleg kidobnám, mármint az állásom múlthat rajta..

(nem b_szakodásból írom, és én is csaj vagyok. ) majd később megérted.. mármint most nem melózol, de később fogsz, és akkor majd a munkád lesz elsődleges...

Ha a helyébe lennék, én eltüntetném a levelet. (nem azért írom h megsértselek!! csak a melómra gondolok.)

De persze ez őtőle függ meg az ő viselkedésétől / milyen embertípus.


Hozzád nem hiszem hogy odamenne külön, max. megjegyzi pl. egy dolgozatnál ha odamész doga után és kérdezel tőle valamit hogy "kaptam tőled egy levelet, nagyon kedves vagy"


Meg lehet hogy barátnője is van / élettársa, ebbe is gondolj bele. ... tudom, fos lehet...


am. a tanár erről veled nem fog mélyen beszélni. Tenni pláne nem fog, hiszen az állásával játszik.


:/ fos lehet..

2018. febr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elég bunkó típus.. De próbáltam ebből a tantárgyból a legjobb lenni és hát sikerült.. De amúgy tök vicces mert mindenből ügyet csinál:D ebből is képes lenne..
2018. febr. 6. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!