Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan felejtsem el őket?

Hogyan felejtsem el őket?

Figyelt kérdés

5.-óta (most vagyok 9.-es,vagyis 4 éve) lett a legjobb fiú barátom.Most összevesztünk egy alapból hülyeségen,(ha valakit érdekel írjon)és úgy tűnik többet nem békülünk ki.Vele együtt a másik legjobb fiú barátom (ő 5 éve az) is elvesztettem.Hogyan felejthetném el őket?

A "4 évessel" nem akarok kibékülni ,túl bunkó volt mindig ha összevesztünk,és olyan dolgokat mondott mindig amiket nem értem miért bocsátottam meg,az "5 évessel" nem tudom mi legyen.Még nem írt,de valószínűleg őt is elvesztettem.

Nem tudok mit kezdeni most már magammal...Öngyilkosság?Vagy hogyan tudnám kitörölni őket?

Tényleg a legjobb barátaim voltak...



2017. szept. 19. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaa én lány vagyok,ők fiúk (nyilván)
2017. szept. 19. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem írtad volna, akkor is nyilvánvaló, hogy lány vagy.
2017. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiatalkori baratsagok ritkan vegzodnek elethosszig tarto baratsagokkent. Nekem 5-8bol egy baratnom maradt. Vele is volt 9-utan egy jo 3evnyi szunetunk. Az egyetemen jottunk megint baratnokke, es folytattuk, ugye nem onnan ahonnan abbahagytuk. Ido kellett mig begyogyitottuk a sebeket es megbeszeltunk mindent. Szerintem legy turelemmel, varj egy vagy ket honapot. Aztan irj ra vagy hivd fel. Beszeljetek. De most adj idot magatoknak
2017. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2# jóó

3#köszönöm :(

2017. szept. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!