Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felkért a tanárom, hogy...

Felkért a tanárom, hogy legyek a fotómodellje! Szerintetek elfogadjam az ajánlatát?

Figyelt kérdés

Idén kerültem gimnáziumba,és van egy tanár,történetesen a kémiatanár,akinek a hobbija a fotózás,és eléggé megkedveltem őt,és a szerintem egy kiváló ember,valamint tanár.Nem,nem érzek semmit iránta,csupáncsak egy értékes embernek találom. Ezek szerint a szimpátia kölcsönös,de nem vagyok biztos benne,hogy elfogadjam az ajánlatát,mert félek,hogy ez a dolog kettőnk között akkor már átlépne a tanár-diák kapcsolatot. Plusz,van egy Facebook-os oldala,ahova a fotózások során készült képeit tölti fel,és még egyetlen egy olyan fotózása sem volt,ahol egy tanítványa lett volna a modell. Viszont a másik oldalon meg ott van,hogy nem akarnám őt visszautasítani,és félek,hogy utána már nem lenne ennyire bensőséges a kapcsolatunk,magyarán megharagudna.

Te hogyan döntenél? Vagy szerinted mi lenne a helyes választás?

Én 15/L, Ő 43/F


2017. dec. 2. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de nagyon naív vagy. Tisztességes 43 éves férfi nem kér fel 15 éves lányt fotómodellnek. Saját érdekedben el kell utasítanod az ajánlatát. 18 év alatt nem szokás ilyet kérni.
2017. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
40es férfiként írom : kit érdekel mi a reakciója , a lényeget te is tudod mire menne ki a játék . Vagy szexre kellesz neki és ebből bibi lesz vagy valaki állandóan a másikat akarja zsarolja . Utasítsd vissza mert az életben lesznek pofátlanabb és megtévesztő helyzetek ahol magad kell válaszd és ki kell hajtani a benyomulókat .
2017. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a közeledbe akar férkőzni.Egèsz más lenne az ajánlat egy profi fotóstól,aki foglalkoztatna téged igazi modellként,de azon felül,hogy komolytalan az ajánlata,mèg külön gáz,hogy a diákja vagy,az a benyomásom róla,hogy egy vén kéjenc aki leakarja rólad imátkozni a ruhàt.Biztosan szép vagy,ès jól is esik neked,hogy rád gondolt,de szerintem elégedj meg ennyivel,mert csak kellemetlenségeket szülne ez az egész.
2017. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira unom már hogy, tanár lehet és ilyren emberek nevelik a gyerekeket.Az dolog hogy, hiány van de minden nyomit nem kéne felveni tanárnak.
2017. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet. Hogy lehetsz ilyen agyatlan? Minket kérdezel 43 éves férfiként, 15 éves lány nak kiadva magad. Azt hiszed minden 15 éves agyatlan?
2017. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj, vajon mi lehet a célja?! Juj, bensőséges kapcsolat? Miről is beszélünk? Buta emberek.
2017. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most meg leszek kövezve.

Ha erotikus fotózásról van szó, jelentsd fel.

Ha egyszerű, nem felnőtt tartalmú képekről, nincs benne semmi kivetnivaló.

2017. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szívesen, de csak a szüleid jelenlétében.
2017. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne... Erről beugrik a Life is Strange -ből Mr. Jefferson...
2017. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Omg Life is Strange vibes! Jefferson te vagy az??
2018. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!