Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Ezt már lehetetlen...

Mit tegyek? Ezt már lehetetlen elviselni

Figyelt kérdés

Van egy tanár úr akibe szerelmes vagyok.. 13 vagyok ő meg 25.. Nem fog már itt tanítani.. Minden este róla álmodok..

Normális válaszokat kérek! Köszönöm szépen!

(Megoldásokat kérek.. Zene állandóan megy.. Képek is vannak róla.. Nagyon szeretem!)



2018. jan. 4. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne?
2018. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kicsi vagy, és mire oda jutnál, hogy kezdhetnétek valamit egymással, tökre lehet, hogy már tök más fog neked tetszeni, hogy a lángolás minden képpen el fog múlni őiránta. Ilyen nekem is volt, 14 évesen beleszerettem első látásra az új, 23 éves tanárba, -ősszel vele kezdtünk- és tavaszra már el is múlt. A lángolás múlt el. Tehát ne problémázz ezen, szerintem tedd túl magad, majd elmúlik, de ha mégsem, akkor később még mindig megkeresheted, amikor már leszel 18-20 körül.
2018. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* Mármint ősszel jött oda az iskolába, és akkor már ő volt a tanárunk, akkor már tanított minket. Úgy értettem, hogy ősszel vele kezdtünk!!! Nem volt semmi, az a lényeg, de nem is volt baj, mert tavasszal meg már nem is éreztem semmit, elmúlt már
2018. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem értettem félre nyugi :)

Köszi a válaszokat!!

2018. jan. 4. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik.
2018. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Legalább 16 éves korodig várj mert akkor már szülői engedéllyel a házasság is lehetséges. De addig ne menj bele semmibe a fent leírtak miatt
2018. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha elmegy. Egyre kevesebbet és kevesebbet fogsz rá gondolni :) el fog múlni az érzés, jobb lesz hidd el :)
2018. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!