Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány az osztályomban...

Van egy lány az osztályomban aki nagyon szereti a cicákat. Szereti az autókat. Nagyon flegma, de tökéletes. Hogy vigyem el vacsizni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
2018. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha flegma hogy lehet tökéletes? Meg úgy alapból? De amúgy szimplán odamész és megkérded, hogy eljönne-e veled. Nem kell túlbonyolítani.
2018. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mitől tökéletes ha egyszer flegma? Szerintem egyik legidegesítőbb emberi tulajdonság! A kérdéshez meg semmi köze annak hogy szereti a macskákat meg az állatokat. Talán bérelj egy szép autót, a lány orra előtt üss el vele egy aranyos cicát és a kifordult belsőségei között legyen ott egy levél benne a vallomásoddal és egy vacsora meghívással. Viszont állj készenlétben a kocsival, ha elkezd flegmázni veled akkor tolass át rajta. A leírtak alapján másra nem tudok gondolni
2018. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
macskákat meg autókat* xd
2018. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a homokozóban ülve, amíg a napközis tanár nem figyel.
2018. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
Bérelj egy kocsit meny a háza elé és a ház előtt énekelj neki valami szépet.
2018. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Láttam egy árva cicát (helyszín) ma reggel. Nagyon aranyos, Foltinak neveztem el. Minden nap viszek neki meleg tejet és szép nagy virslit, úgy eszi, olyan jò étvággyal a majonézes virslimet, bár ma reggel tejföl vertem neki.
2018. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csillagcica válasza:
A macskakávézót és a miden évben sak párszor megszervezendő macskakiállítást tudom javasolni🐱🐈
2018. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!