Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok, hogy gondoljatok hogy...

Lanyok, hogy gondoljatok hogy nem irtok csak úgy vissza egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohár, hogy minden lány (tini), olyan nagyra lett magával és a virtuális rangjával, hogy vissza sem írnak egy egyszerű kérdése sem. Hogy van ez?

Nem egyszer fordult elő, és nem csak velem. 5 lanybol 3 latja az üzenetet de nem válaszol. Elhiszem hogy gondot okoznak a betűk a billentyűzeten, de azert próbáljunk már meg válaszolni legalább.

És megjegyzem hogy persze tisztelet a kivételnek. Sok normalis, rendes lany van, akikkel lehet beszelni, de vannak a... r!b@n(0|<k is. Tenlyeg annyira de annyira el vannak szalva maguktól, a többszáz likeos képeiktől, és a sok pawa gyerekkel körülvéve, hogy az már tenlyeg borzasztó.



2015. júl. 30. 00:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ribizlik és el vannak szállva maguktól, mégis miért teszel fel nekik kérdéseket? Beszélj akkor "rendes" lányokkal.. :D
2015. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy már azok sincsenek..
2015. júl. 30. 00:34
 3/45 anonim ***** válasza:
62%

Mindenki annak ír vissza, akinek akar.

Minek írogatsz ismeretleneknek kérés nélkül? Te szereted a kéretlen betolakodókat?

2015. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlenek joember! Mindegyiket ismerem.
2015. júl. 30. 00:37
 5/45 anonim ***** válasza:
39%
Nehogy már te mondd meg, miért nem beszélgetek idegenekkel.
2015. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
75%

Igazából nem kötelességük válaszolni ismeretleneknek. Lehet, hogy nem szimpatikus neki a stílusod, vagy a profilképed (ha már azokat említetted, gondolom, közösségi oldalon történő esetekről beszélsz), vagy bármi. Vagy csak egyszerűen nincs kedve, rossz napja van. Millió meg egy oka lehet.


Ettől még nem feltétlenül szemétség vagy bunkóság.


Ha hosszasabb beszélgetés/levelezgetés után nem válaszol váratlanul, na az bunkóság.


Túl kell lépni rajta. Ilyen az internet.

2015. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Bocsánat, hamarabb kezdtem el írni a válaszomat, minthogy leírtad, hogy nem idegeneknek levelezgetsz.


Nos, továbbra sem mindegy az ismertség típusa, illetve a kapcsolat mélysége.

2015. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem értem. Minimum pár kedves lezáró sor, ha már az ismerőse vagy.
2015. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Előző: sokszor tettem már túl magam rajta, hogy nem valaszolnak, de most már gondoltam kiirom ide, hatha valakinek vannak jo meglatasai. Mint pl a 75%osnek, akinek nagyon félre ment valami.
2015. júl. 30. 00:45
 10/45 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentedre reagálva...


Megértem valahol a felháborodást, persze. Az nekem is rosszul esne, hogyha egy régebbi osztálytárs (akivel nem voltunk rosszban), vagy távolibb rokon, barát nem reagálna még egy szóban sem, ha szeretnék tőle kérdezni valamit.


A miértje jó kérdés. Elképzelhető, hogy a már felsorolt okok egyike. Vagy csak egyszerűen tényleg tesz rá magasról, ignoráns ember.


#6 és #7 voltam.

2015. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!