Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet a baja velem? Miért...

Mi lehet a baja velem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a gimnáziumot és van egy lány az osztályban aki konkrétan utál. Nem tudom miért , de lökdös , kitúr mindenhonnan , levegőnek néz , közben semmit sem tettem ellene. Gólyatáborban kellett beszélgetni és nem is figyelt rám amikor vele kellett beszélnem , csak megdicsérte a hajamat. Nem is értem , mi lehet a baja? Amúgy tök idegbetegesen viselkedik , szerintem pszichopata , folyton ordibál és nagyon hirtelen mozdulatokat tesz pl felcsapja a haját úgy hogy felszáll az egész feje az égbe (irónia) Szerintetek mit tegyek , mert én nem vagyok ember gyűlölő egyáltalán...
2018. jan. 10. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos semmit nem tudsz tenni ez ellen, vannak ilyen emberek. Ne foglalkozzál vele.

Biztos vagyok benne, hogy rajta kívül vannak még lányok az osztályban. Szóval van honnan válogatnod.. Azzal csak neked lesz könnyebb, ha esetleg figyelmen kívül hagyod. Észreveszi, hogy nem mutatsz iránta érdeklődést és abba fogja hagyni....

2018. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak megbántani DE... aki nem ismeri az irónia fogalmát (rejtett gúny) azzal én is így bánnék.
2018. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs tisztázva az ivarotok. Anélkül sületlenségeket kapsz válaszul.
2018. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!