Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt ez a viselkedés?

Mi volt ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy tanár a suliban,heti négy órában tanít engem,és már jóval korábban is észrevettem,hogy nagyon sokat nézett. Először betudtam annak,hogy biztos csak ezért,mert az évfolyamon én vagyok a legjobb a tantárgyból,de most már kételyeim vannak ezzel kapcsolatban. Az első órám az ő szertárjával szemközti teremben volt. Mikor sétált el előttem,annyira megbámult,hogy a kezeiben lévő papírokat a földre ejtette. Mint már mondtam,láttam már,hogy sokszor nézett engem,de most szó szerint megbámult,ez most teljesen más volt,mint az eddigiek. Mikor közös óránk volt,akkor kicsit késve érkezett,felküldte az egyik gyereket a terem kulcsáért,és ekkor is durván nézett,én meg kezdtem már nagyon zavarba jönni,hisz tőle ehhez nem voltam hozzászokva. Az órán egy csomószor odaállt a padom mellé,a tollával kopogtatta a kezem,meg mosolygott nagyon. Az óra utolsó perceiben odajött a padomhoz,és csak simán ki volt rakva a telóm az asztalra,és többször megnyomta a Home gombot,és a zárolt képernyő fotómat nézegette. Majd megkérdezte nagyon mosolyogva,hogy "Ki az a bal oldalon álló grácia?" És a képen én álltam meg az egyik barátnőm,és nevetve mondtam,hogy az én vagyok. Még utána vagy háromszor megnézte a képet. Mikor jöttem haza,és az egyik fiú osztálytársam elkísért egy darabon,akkor pont ott jött ő meg a felsége kézen fogva. Hirtelen nagyon zavart lettem,pedig nem gondoltam volna,hogy ez ezt váltja ki belőlem. Néztük egymást a tanárommal,a szeme olyan árulkodó volt,és nem tűnt akkor kiegyensúlyozottnak,kicsit sem?

Minek tudhatom be ezt a viselkedését? Nem akarok beleképzelni semmi plusz dolgot az egészbe,de már kezd tényleg nagyon zavarba hozni a nézésével.

Én 15 éves lány vagyok,ő 44 éves férfi.


2018. jan. 10. 21:38
 1/2 A kérdező kommentje:

* nem tűnt akkor kiegyensúlyozottnak,kicsit sem!

Elnézést,kicsit elírtam magam.

2018. jan. 10. 21:41
 2/2 anonim válasza:
Szerintem se kell egyből mindent beleképzelni! Az is lehet, hogy te vagy a kedvenc diákja, vagy hasonlítasz valakire az életéből (a kettő össze is függhet). Fontos azért, hogy folyamatosan vizsgáld a helyzetet, mert gondolhatunk rosszra is, de ne egyből! Ha nagy gáz van, akkor már tehetsz lépéseket!
2018. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!