Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire utalhat ez a viselkedés?

Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy suliban kerültem azzal a csajjal, akit anno látásból ismertem csak. Nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel vagy sem, de hihetetlenül furcsán viselkedik.

Először is, akármit eszek, nasizok hihetetlenül megbámul, majdhogynem azt mondja, hogy muti már, amit eszel. Ha valami tesztet kikapunk, az enyemet feltétlen jól megnézi, hogy milyen lett, párszor azt is észrevettem, hogy azt nezi, hogy milyen ruha van rajtam.

Ami azonban a legbosszantóbb számomra, hogy hülyeségekkel dicsekszik, a kabátjával, a parfumjeivel, a cipőivel stb. Ezeket viszont mind turkalóból, használtan veszi, csak annyi a pláne, hogy rajta legyen a pipa, a 3 csík vagy a Converse jel.

Miért viselkedik valaki ilyen gyerekesen majdnem felnőtt létére? 3.éve, hogy ismerem, de most jött elő ez nagyon komolyan belole.


2017. dec. 2. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátkozni akar mert téged ismer úgymond a legrégebbről... figyelemfelkeltés a célja és a ruhadics3retekkel az, hátha lesz közös témátok, stb
2017. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!