Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevet ki engem egyfolytá...

Miért nevet ki engem egyfolytában?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban,aki mindig kinevet.Már egy ideje észrevettem ezt.Először azt hittem,hogy csak beképzekem,hogy engem nevet,de nem,tényleg rajtam röhög.Ma kimentem az osztályból,ő meg ott ült a padon a barátnőjével és hangosan mondta is az egyik,hogy “idenézett” és elkezdtek vigyorogni.Amikor jöttem vissza,akkor is engem néztek meg vigyorogtak,már tiszta zavarban voltam,ami szerintem látszott is rajtam.És amikor kinyitottam az ajtót,elkezdtek röhögni.Következő szünetben elmentem wc-re,akkor is ott ültek és megint ez volt.Amikor jöttem vissza,akkor is engem bámult és vigyorgott.Már régóta tart ez

2018. jan. 24. 15:11
 1/4 Nadenden ***** válasza:
Gyerekes. Ne legyel beszari. Menj oda es hatarozottan kerdezz ra h mi olyan vicces. Aztan mondd meg nekik hogy kezded unni. Nem szabad hogy lassak hogy rosszul esik vagy h gyenge vagy. Ne engedd.
2018. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem esik rosszul,inkább élvezem
2018. jan. 24. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Ebben az esetben tetszel nekik.

2018. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki. Szólítsd meg. De ne arról kezdj el faggatózni, hogy miért nevet ki. Csak beszélj vele valamiről. Persze, ha érdekel.
2018. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!