Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytár. Közül két fiú...

Az osztálytár. Közül két fiú azóta piszkál, amióta elestem a táskámban. Azóta táskásnak hivnak és egyfolytában "elesnek" a táskámban. Már nagyon idegesitenek, mert akár órán is bekiabálnak olyat ami nem igaz de lejárat engem mit tudnék csinálni? 13/f

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Add vissza >:D persze utána hűdenagyongonosz leszel nekik, viszont tök jó érzés a bosszú
2017. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2017. okt. 3. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az 1. vagyok!


Esetleg eleshetnél az ő táskájukban. Bár lehet, hogy akkor megvernének, ha annyi eszük van, mint amennyi látszik az általad leírtak alapján...


Azt ajánlom, hogy mondd meg nekik a frankót. Ha ez nem segít, akkor tűrj... De semmiképen ne vidd az ügyet az osztályfőnököd elé! Azok nem szívesen tőrödnek ilyesmivel...

2017. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha ők is vétenek egy apró hibát, mondd nekik,amit ők neked! Pl. az egyik megcsúszik, akkor gúnyold csúszósnak vagy tudom is én. Szerintem érted az alapkoncepciót.
2017. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szólj be te is
2017. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!