Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kolléganőm egyfolytában...

A kolléganőm egyfolytában hümmög, magában beszél, sutyorog, tisztára idegesítő. Kb. mint egy két éves szinten van ilyenkor és engem nagyon zavar a koncentrálásban. Hogyan mondjam meg neki, hogy mennyire gáz, hogy ilyen öregen motyog magában?

Figyelt kérdés

#kolléga #sutyorgás
2016. aug. 2. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanarom ilyen. Megy a folyoson es beszel magaban, de o hangosan. Szerintem maganyos, azert van. O fiatal meg, de egyedul el, nincsen csaladja. Inkabb probalj meg beszelgetni vele, lehet egyedul erzi magat.
2016. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de én napi 8órát vagyok összezárva ezzel a hát hogy is mondjam, néha már tényleg azt hiszem, hogy idióta kolleganőmmel, sokszor már nevetnem kell :D már többször utaltam rá, de nem vette a lapot, sztem néha direkt csinálja, hogy idegesítsen. ilyen játszma kb. nála, mert buta mint a főőőd :D és elég rosszindulatú is, ezért nem tudom, hogy tálaljam neki ezt.
2016. aug. 2. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:

hallgass zenét!


23F

2016. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Stílusod alapján inkább te vagy buta és rosszindulatú.
2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az ilyeneket gyorsan ki tudod idegelni zenével :D

tapasztalat :D

2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hallgatok zenét, de pont rálátok ahogy jár a szája, hát olyan csökkent képességű. most viccesen szóltam neki, hát nem tudom, hogy eljutott az agyáig.

citromfost: én lennék rosszindulatú? szted akkor már rég leordítottam volna, így meg 5hónapja ezt nézem munka közbe. gondolkozz mielőtt írsz omg, biztos te is motyogsz és téged is rühelnek :D

2016. aug. 2. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdj hömmögni te is, csak hangosabban. Lehet észreveszi magát.
2016. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tuti direkt csinálja, látszik, hogy élvezi, hogy idegesít. most, hogy szóltam neki, rá két percre már szólt, hogy jött be munkám :D próbál befenyíteni,de nem megy neki :D ilyen, nem tudok neki mit csinálni. most inkább leszarom a fejét és ha kér vmi segítséget tutira nem fogok segíteni, mert ugyebár segghülye a szgéphez, csak a nyelvelése miatt van munkahelye..de egy 57éves nőtől többet várnék agyilag. hümmögni nem kezdek el, nem veszem fel a kesztyűt, mert játszmázik tutira. nah mindegy. köszi a válaszokat.
2016. aug. 2. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#6 most csak megerősítetted azt, amit gondolok rólad, igazi kis hátbatámadós féreg lehetsz, anyád minden este sírva alszik el, hogy ilyen embert nevelt, pedig szegény nem tehet róla.
2016. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a 9esnek köszönöm, hogy megint megnevettetett :)

amúgy most rájöttem mi a hatásos ellene, nem kapcsolok zenét! és láss csodát, abbahagyta! yess :) ohh happy day

2016. aug. 3. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!