Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Ti táncolnátok olyan...

Fiúk! Ti táncolnátok olyan lánnyal, aki nem éppen vékony, de nem is kövér?

Figyelt kérdés

Osztállyal táncolunk és van benne páros rész is. Én 175 cm vagyok és 67 kg, szóval nem kövér, de nehéz. Partnerem izmos és kb. ugyanilyen magas. Félek, hogy undorodik tőlem és inkább nem táncol, csak ne én legyek a párja.Ti táncolnátok ilyen lánnyal?

16/L



2018. jan. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a fiúk többsége (köztük én se) tudja elképzelni, hogy ez az alkat hogy néz ki. De ettől függetlenül, engem pont nem érdekelne.
2018. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabban...
2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én táncolnék egy olyan lánnyal aki nem vékony de nem is kövér. De az igazat megírva egy olyannal nem,mint aki feltette ezt a kérdést..Nincs semmi baj a súlyoddal mégis lenézzed magad és beképzelsz dolgokat..egyébként meg ha tényleg undorodna tőled azt észre vennéd. Ha észre vetted meg inkább azon gondolkodj, hogy te egyáltalán akarnál e a táncpartnere lenni?

Nincs semmi baj a súlyodal,pont ideális!

2018. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a paraméterrel nézhetsz ki amugy bárhogy, amugy ha a kettőközött vagy az a legbombább alak ami csak létezik örülj neki.
2018. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tud táncolni akkor naná hogy igen.Egyéb esetben teljesen mindegy.
2018. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A BMI-d 22, ami ideális magasság-testsúly arányt jelenti. Nem vagy túlsúlyos és nem vagy kórosan sovány.

"Ön remek formában van!"

[link]


A testalkattal kapcsolatos félelmeid alaptalanok.

2018. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőekkel.

Még annyit tudok mondani, hogy ha az esetleges emelésektől tartasz az sem lesz probléma. Én a partneremnél csak 3 kilóval voltam kevesebb, de mégsem okozott problémát megcsinálni az emeléseket, pedig 3 is volt a táncunkban.

2018. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!