Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vigyázzak, hogy ne sértsek...

Én vigyázzak, hogy ne sértsek meg egy kövér embert, de ők megtehetik?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és vékony, ennek ellenére nem vagyok lapos, van fenekem és mellem is. Van pár testesebb nő a környezetemben, soha nem mondok nekik semmi sértőt. Én viszont nemegyszer megkaptam, hogy gebe vagyok, meg elől deszka hátul léc. Egyébként rendesen eszek, sőt mondhatni, hogy sokat, de nem látszik. Rendszeresen edzek, hogy izmosodjak, nálam sokkal vékonyabb emberek vannak. Az ilyen beszólásokkal porig rombolják az önbizalmam. De ha nekik annyit mond az ember, hogy duci akkor vérig vannak sértve. Ez hogy működik?

2017. ápr. 16. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, hagyd őket a francba.

Finoman utalhatsz, hogy nekik meg fogyni kéne.

A legjobb viszont, ha rájuk se bagózol.

2017. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez úgy működik,hogy vannak primitív tahó pr0lik,akiknél egyébként is dagadtra zabálás,és a frankómegmondás a divat,és vannak az olyanok,mint nagyjából Te,akik tapintatosabbak,és a saját dolgaikkal vannak elfoglalva,nem a másik kóstolgatásával.

Szerintem tök jól nézhetsz ki,és a lusta hájpacni irigy rád.

2017. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része hogyha megjegyzést tesz rád legyen az pozitív vagy negatív a te helyzeted helyett arról szól hogy őket ez milyen helyzetbe hozza, belőlük milyen érzéseket vált ki.

Jelen esetben sokkal kényelmesebb lenne hogyha mindenki kövér lenne, a kövérek lennének a sztárok és a jól kinézők. Sokkal kényelmesebb lenne ha a világ változna minthogy ők felfogják milyen rideg is a világ és megpróbálnának megváltozni.

Én speciel nem vagyok kövér, de például kicsit sárga a fogam mert egy éve elhanyagoltam a fogmosást, erre rátesz még hogy alapból nem állnak a legszebben. Most nem azon ügyeskedek hogy mindenkinek akinek szebb fogsora van nálam azt lehúzzam, hanem fehérítgetem ki különböző praktikákkal és rengeteg pénzzel. Illetve a jövő héten megyek szerezni fogszabályzót felnőtt emberként. Emellett odafigyelek hogy ne egyek olyat ami elszínezi, ne igyak kávét (ami eddig a mindennapjaim részét képezte). Igen, hülye voltam. Rájöttem én is a saját káromon hogy igenis fontos a fogmosás.

Ennyibe telne szerintem hosszú távon lefogyni. Edzéstől csak izmosodik az ember, a fogyás azon múlik hogy az étrendjét figyelje az ember. És rengeteg ismerősöm felülkerekedett az elhízásán, sokan középsulis évek alatt, és el se hinnéd a végén hogy előtte kövérek voltak.

És aztán vannak az ilyen emberek akik lusták, és egyszerűbb a többiekben keresni a hibát. Valamikor meg már észre se veszi, automatikusan elítél téged mert valami apró tulajdonságodat irigyeli.

2017. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik ismerősöm kicsit túlsúlyos. Én pont átlagos vagyok, de van rajtam azért, amit szeretnék leadni. Nos, neki ez nem tetszik, szerinte hülye vagyok, és gebe, nem látom magam. Szerinte mindenkinek hozzá kéne hízni, és akkor neki se kéne állandóan siránkozni, hogy milyen duci..
2017. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell külön vigyázni hogy ne sértsd meg a dagadtakat, semmivel sem különbek mint más. Az már a totál vicc kategória hogy kb felsőbbrendűként kell őket kezelni, mert jaj szegények, és nem lehet lassan már kimondani se, sőt mindenki más a rossz. Kb ugyan az a helyzet ezzel, mint a zsidókkal.
2017. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Mert a sovány szexi, divat, kívánatos. Sztárok, énekesek közt oyan kevés a dagadt, hogy egy kezeden meg tudod őket számolni.


Mindenki sovány akar lenni, soha nem látni olyat, hogy hogyan hízz nyárra 3 kilót.


Soványnak lenni dicsőség, irigységből bántanak, dagadtnak lenni szégyen, lenézésből bántanak.

2017. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
9%

Igen, vigyázzá'. Nem olyan megerőltető nem s-ggfejnek lenni. Akkor se, ha magas vékony vagy :D

Én is magas és vékony vagyok, és 0 erőfeszítésembe kerül nem b-szogatni másokat a külsejük miatt.

2017. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad

ugass vissza

sértödjenek meg, ki a faxt érdekel

ezekkel ne akarj jóba lenni

irigyek

2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tahók vannak vékonyak, kövérek között is. Én is kövér vagyok, és sosem piszkálnék senkit csak azért, mert sovány. Aki ilyen, az tahó és irigy.
2017. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!