Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnátok ez után...

Mit gondolnátok ez után róluk? (tanár-diák viszony)

Figyelt kérdés

Van egy diáklány és a tanárja,akik az évek alatt teljesen egymásba habarodtak,pedig hatalmas a korkülönbség közöttük. Miután a lány elvégezte az iskolát,felfedik ország-világ előtt a viszonyukat,ugye óriási felháborodás,stb. Majd a férfi válókeresetet ad be,és elváll a feleségtől és a 9 éves gyermeket eldobja magától.

Ezek után mi lenne a véleményetek a lányról,akinek sikerült félbeszakítania egy házasságot,és a tanárról,aki elhagyta a családját egy diákjáért.

Ui. A tanár úr és a diáklány még mindig együtt vannak,pedig ez már több 3,5 éve történt.


2017. dec. 3. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmi. Máskor is történik válás másik nő/férfi miatt. Ez se különbözik attól semmiben. Ha a férfi/nő már mást szeret, akkor minek folytatni a házasságot?
2017. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván ha a tanár hajlandó volt a diáklányért (és ha több mint 3 éve együtt vannak, nem futó kalandból beszélünk, tényleg szerethetik egymást) elhagyni a családját az azt jelenti, hogy velük nem volt már boldog, nem tudták megadni azt, amire vágyott, a diáklány viszont igen.

Nekem ezzel semmi problémám nincs, szerintem mindenkinek azt kellene tennie ami boldoggá teszi, nem azt ami megfelel a társadalmi elvárásoknak.

2017. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Azt gondolnám, hogy a pasi egy tipikus idióta, és nemsokára kerít magának egy másik 16 évest. Megint a nő és a gyerek szívta meg más baromságát.
2017. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsó válaszoló kivètelèvel osztom a vèlemènyeket.
2017. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a véleményem,mint a második válaszolónak,de az iskolában mégis óriási a felháborodás,a tanárt pedig mindenki megbélyegezte.
2017. dec. 3. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem èrdekli őket. Ez társadalmilag helytelen de a társadalmi normák èrdekből vannak kitalálva. Nem muszáj feladni semmit azèrt mert sokan abnormálisnak hiszik ès rinyálnak.
2017. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Két kimenetel lehetséges: a férfi nemsokára kerít egy újabb fiatal diákot, a mostanit dobja, mert nem lesz elég friss a pina. A másik: a csaj nemsokára keres egy másik idősebb krapekot, akinek még több pénze van, mint a tanárnak, az időspasi fétisét meg ugyanúgy kiélheti.
2017. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!