Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogyan reagálna...

Szerintetek hogyan reagálna erre a tanárom?

Figyelt kérdés

Azt a házi feladatot kaptuk,hogy írjuk le a kedvenc idézetünket,és azt is írjuk le,hogy miért pont az a kedvencünk. Egyéb forrásokból megtudtam az ő kedvenc idézetét,és arra gondoltam,hogy azt írnám le,és az indoklás pedig az lenne,hogy mert egy fantasztikus embernek ez a kedvenc idézete,és ezért már ez az idézet a "részemmé" vált.

Szerintetek hogyan reagálna,illetve ezután milyen lenne a viselkedése felém tekintve?

Ui. nagyon-nagyon kedvelem a tanáromat,és kiváló embernek tartom! :)



2017. dec. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyááááálas. Azonkívül ha egy okos embernél szeretnél jó színben feltűnni, akkor produkálj saját gondolatokat, a hízelgéssel csak azt mutatod, hogy még ahhoz sem vagy elég művelt és éles eszű, ami a feladat lenne.
2017. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az lenne az első gondolatom (ha én lennék a tanár) hogy csak be akar vágodni.

Szoval ne ezt ird indoknak..

2017. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően illedelmesen reagálna, de ettől függetlenül túlságosan nyomuló egy ilyen jellegű közeledés. Már csak abból kiindulva hogy te a háta mögött kutatsz róla személyes dolgokat hogy be tudj vágódni vele amit egy behízelgő mondattal tálalsz. Vékony a határ aközött hogy ez csak jó szándék akar lenni, vagy beteges/creepy, ahogy a stalkerek szokták a rajongásuk tárgyát kezelni (beteges imádat), és megpróbálnak azonosulni velük, hátha ettől több figyelmet kapnak. Leginkább arra hasonlít amikor a gyerek szerelmes a tanárba és megpróbál mindenféle trükkel közeledni felé.
2017. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig nyugodjatok meg,nem vagyok belé szerelmes!
2017. dec. 3. 20:26
 5/9 anonim válasza:
100%
A feladat,hogy írj le egy idézetet ami tetszik, és indokold a választ miért. Ha azt írod le azért tetszik,mert másnak tetszik (tanárnak) ezzel nem teljesíted a feladatot, ez a részemmé vált, meg szintén nem magyarázat, csak körítés. A feladat az, hogy egyfajta elemzést adjál, hogy elmagyarázd miért tetszik maga az idézet neked. Pl. "Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” --- Itt el lehet mondani, hogy azért tetszik az idézet, mert azonosulok vele,hogy a célom elérjem minden áron, és ehhez a megoldást megkeresem, hogy elérjem, és nem ürügyet kreálok arra, hogy miért nem tudom teljesíteni, pl. körülmények áldozata vagyok,sok negatív hatás ért ami miatt nem tudtam koncentrálni, stb.
2017. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Jézusom, de gusztustalan.

A tanár helyében behánynék.

2017. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, hogy ennyire kedveled a tanárod, aranyosnak tartom, amit írsz, ha én lennék a tanár, biztos jólesne, de! Szerintem ne írd ezt, mert tényleg az eshet le neki, hogy hízelegni akarsz.
2017. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ez inkább nyalizásnak tűnik és ezt alighanem a tanár is érezné. Szerintem, többre tartaná, ha valóban a kedvenc idézetedet(már ha van) írnád le és meg is tudnád indokolni, hogy miért az a kedvenced.
2017. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez nagyon nem lenne szimpatikus, inkább ellenkező eredményt váltanál ki vele szerintem, mint ahogy gondoltad.
2017. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!