Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy nem szeretne...

Miért van az hogy nem szeretnek az osztálytársaim? 17/L

Figyelt kérdés

11.-es vagyok,ebben az évben átkerültem egy másik osztályba. Az előző osztályommal sem jöttem ki igazán,egy barátom volt ott is.Valamiért nem szerettek velem lenni,csak nagyon ritkán beszélgettem velük. A mostani osztályommal is ez a helyzet.Probáltam barátkozni,de nem igazán figyelnek rám.. :( Úgy érzem jelentéktelen vagyok,mindenki figyelmen kivűl hagy. Volt már valaki hasonló helyzetben? Van rá esély hogy ez változni fog?

Normális válaszokat írjatok légyszives!



2018. jan. 31. 15:23
 1/4 anonim válasza:
81%
Kedves barátom, ugyanebben a cipőben járunk. Birds ki ezt a kis időt még. Próbáld meg lekötni őket valamivel,beszélgetni velük . Ha nem megy, tűnj el, vagy ne figyel rájuk. Keress valakit akiben megbízol, és csak vele foglalkozz.
2018. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetedet, velem is ugyanez van...
2018. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem figyelnek rád, az még nem számít kiközösítésnek. Képzeld csak el, ha folyton piszkálnának és szemétkednének. Ha ilyesmi nem történik, az azt jelenti, hogy átlagosnak tartanak és elfogadnak, de semmi több. Szerintem, próbálj máshol barátokat szerezni, az iskolában meg inkább koncentrálj a tanulásra. :)
2018. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen változik ez ennyi idő után (sőt van amikor nem is tud változni). Vagy találsz valakit akikkel megvannak a közös pontok és kedvelitek egymást vagy minden marad ugyan úgy! Minden képen neked kell jó nagyokat lépni/megváltozni a másik felé, mert ha már nem vagy újdonság és megszoktak, ismernek akkor vagy te csinálod a dolgokat vagy le leszel sz@rva ugyan úgy mint eddig. Esetleg valamilyen esemény segíthet ezen de hogy ez valójában segít annak kicsi a valószínűsége.


Jobb esélyeid:

-Új embereket találni máshol ahol még nem ismernek

-Olyan osztálytárssal beszélni akivel még nem/alig beszélgettél

-Hozzád hasonlóan csendes osztálytársakkal barátkozni (már csak mert egy cipőben jártok)


Én is így vagyok

F

2018. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!