Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen ismert, közkedvelt az iskolában?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy 17 éves fiú suliban, akivel kb mindenki jóban van. Reggel is mindenki kint áll a suli előtt, szívja a cigit, és amikor ő jön szinte mindenki köszön vagy int neki. A tanárok is nagyon bírják őt, akármelyik tanárnak baj van a számítógépével mindjárt ő utána jönnek, kikérik az óráról és a gyerek meg megcsinálja/újratelepíti a gépüket.

Nem is gazdagok, hogy netán azért szeretnék mert sok a pénze. Nem jár márkás cuccokban, ilyen 60 kilós pávagyerek (bár ő kifejezetten az, akinek nagyon jól áll a hosszított póló, szűkebb farmer...)


Mégis mit csinálhatott/csinálhat amiért ennyire és ennyien kedvelik őt?



2018. febr. 1. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak nyitott, könnyen megtalálja az emberekkel a közös hangot, jó fej, senkivel sem bunkózik meg ilyenek.

Bulikban pl elég könnyű haverokat szerezni, én is ott találtam az évfolyamból egy csomót, gondolom vele is hasonlóan történt.

Ilyenek amúgy szinte minden suliban vannak, egyik tizenkettedikest is MINDENKI ismeri, tanárok kis kedvence

2018. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért rögtön az anyagi oldallal jössz?

Járhatna akár gucciba is, attól még nem lesz pl a tanárok kedvence.

Szimplán csak kedves, segítőkész, barátkozós típus.

2018. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nagyon jó, hogy vannak ilyen emberek. Lehetne belőlük több.
2018. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!