Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy alig...

Miért van az, hogy alig tanulnak a gyerekek és majdnem mindenkinek 4 fölötti átlaga van?

Figyelt kérdés

20 évvel ezelőtt mi rengeteget tanultunk és örültünk, ha négyes átlagunk volt, ma meg alig tanulnak valamit (látom családban) és mindenki 4 fölötti átlaggal zár.

Ennyire alacsonyak az elvárások vagy ennyire elértéktelenedik a tudás, hogy mindenre ötöst adnak?

Akkor azért a tanárokkal is baj van, nem csak az oktatási rendszerrel... vagy én látom rosszul?



2018. febr. 3. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem erősen függ attól, hogy melyik suliba kerültél.


De abban is igazad van, hogy az internet bevezetésével más készségek kellenek az érvényesüléshez.

Pl. az, hogy nem tudod mikor kezdődött az első világháború nem olyan nagy gond, viszont, ha nem tudsz jófej módon sörözni a kollégákkal vagy nem tudsz prezentálni, vagy olvasott és hallott szöveget értelmezni abból nagyobb károd származhat vezetőként.

2018. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ez akkor nálatok jól sikerül de nincs ez így minden családban. Ennyi. Nálatok szuperül megy. Gratula. Szerintem a maiak több tananyagot tanulnak ráadásul.
2018. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
be kell torkozni magad a tanároknál, ha nem teszed többet kell tanulni
2018. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!