Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti iskolátokba is szoktak...

A ti iskolátokba is szoktak lenni kemény verekedések?

Figyelt kérdés

A mi iskolánka szinte mindennap egymásnak esik két fiú, aztán keményen verekednek.

Van, hogy játékból, bár akkor is elég durvák.

Ha meg komoly a dolog, azt inkább nem is részletezem.

Én magam is gyakran részt veszek ilyenben.


Ilyenkor a többiek nézik a verekeďést,szurkolnak, éljeneznek.

A lányoknak nagyon bejön.


Olyan is van, hogy lányok verekednek össze, az az igazán kemény.



A ti iskolátokban is szokott ilyen lenni?


Mindenre kiváncsi vagyok



2018. febr. 4. 16:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem járok már középsuliba, de nem rémlik, hogy akár csak egy komolyabb verekedés is lett volna a suliban, sőt, szerintem még komolytalan sem. Ha lett is volna, azonnali kicsapás lett volna a vége. Egyszer kitudódott, hogy egy osztálytársam hétvégén egy szórakozóhelyen (!) megvert valakit, és már emiatt ki akarták rúgni, emlékszem egy csomószor kihívták akkoriban órákról elbeszélgetésre... Tényleg elég komoly volt, bár szerencsére végül maradhatott. (nem vagyok verekedéspárti, viszont mivel sulin kívül történt a dolog, ráadásul egy másik suli diákját verte meg, így nem hinném, hogy jogos lett volna a dolog)


Amúgy meg már bocsi, de erre én sem lennék büszke, tényleg valami nagyon alja iskolába járhatsz, ha az ilyesmi nálatok rendszeres.

2018. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Húú de kemények vagytok. Csak sajnos az élet a "menőségetekért" keményen megfizet. Lehet, hogy most 15-17 éves kamaszként menőnek hiszed magad hogy szeretsz balhézni, de kb. 5-10 év múlva már lúzer leszel, ezzel a hozzáállásoddal.
2018. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, én is egy nagyon alja egészségügyis középiskolába jártam, mégsem volt ez mindennapos. Az ilyen kérdező iskolatársaihoz hasonló senkiházi söpredékek 10-11. re lemorzsolódtak és mentek estire. Utána már kisebb lett a szájuk vagy pont fordítva lezüllöttek.


Sajnos kérdező úgy tűnik neked is természetes hogy veréssel akarsz megoldani dolgokat, csak az életben nem csak ilyen gettótöltelék suttyókkal fogsz találkozni, hanem esetleg olyanokkal akik normálisak és ott ezt nem fogadják el. Ezzel a hozzáállással börtönbe fogsz kerülni.

2018. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Nemtom milyen suliba jársz, de nagyon gáz szinvonalon lehet ha nem rúgják ki a verekedőket... Nálunk első évben volt egykét balhé de miután ki lett dobva mindenki aki képes viselkedni, minden nagyjából nyugis lett. Ha van is olyan hogy verekedésig fajul egy konfliktus, nem iskolán belül esünk egymásnak. 16/L
2018. márc. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
1%
A mi iskolánkban is nagyon sok verekedés volt... Nem voltak kisebb pofonok, csak is ököl harcok voltak, késelések, vipera, minden amivel keményen meglehet sérteni a támadót. Nálunk nincsenek puhány fiúk. Mindenki ütött magáért ha kellett. Rendőr is jött nagyon sokszor. Kell ez az élet is.
2018. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

" A mi iskolánkban is nagyon sok verekedés volt... Nem voltak kisebb pofonok, csak is ököl harcok voltak, késelések, vipera, minden amivel keményen meglehet sérteni a támadót. Nálunk nincsenek puhány fiúk. Mindenki ütött magáért ha kellett. Rendőr is jött nagyon sokszor. Kell ez az élet is."


Az ilyen iskoláktól ha politikus lennék mindenféle állami támogatást megvonnék és lerohasztanám....

2018. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
16-os: De akkor a bennük lévő "diákok" az értelmesebb iskolákba kellene hogy menjenek. :/
2018. máj. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
85%
Hát nálunk az egyik fiu eltörte a másiknak az álkapcsát mert az már olyan szinten zaklatta a barátnőjét hogy én se tettem volna mást.
2018. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!