Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Puskázási tippek?

Puskázási tippek?

Figyelt kérdés
Én celluxra olvasztom az írást és átlátszó vonalzóra ragasztom. Ti hogy puskáztok?

2018. febr. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Kirakom a telefont az asztalra.

A tanárok nem nagyon számítanak rá, plusz nem is olyan feltünő mivel nem a heréim nézem hanem az asztalt

2018. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet számológépet használni, akkor annak a fedelének a belsejére ragasztom a papírcetlit. Ha nem és esélyes, hogy mindent el kell tenni a padról írás közben, akkor csak simán a zsebembe rakom a puskát és mikor a tanár nem figyel, berakom a dogapapír alá és mikor nem látja, felhajtom és lemásolom róla a megfelelő infókat XD

Amúgy mielőtt valaki letrógerezne, nem szoktam túl sűrűn puskázni, csak egy tantárgyból, mert abból hiába tanulok akármennyit, mindig max 2-es, de inkább 1-es lesz a dogám...Egyszer kaptam 3-ast, azt is úgy, hogy kipuskáztam a tankönyvből kb szóról szóra a válaszokat, szóval elég furán osztályoz a tanár is :D

2018. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a hozzá állással inkább hagyd ott a sulit... Simán lehetsz közmunkás! :)
2018. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tolltartóba

Számológépbe

Függvénytáblába

Combra felragasztani, szoknyával

De van, hogy simán elővettem az A/4-es füzetet :D

2018. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 ha nem tetszik neked akkor inkább ne írj semmit. Nem puskázom orrba szájba de valljuk be lehetetlen mindig mindent megjegyezni. De szerintem mindenki szíve ügye, nem érdekel a véleményed :)
2018. febr. 5. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Celuxra olvasztod? Annak mi értelme? Jobban nem is lehetne túlbonyolítani
2018. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno főiskolán a nagyon érdektelen tárgyakból kicsinyítve fénymásoltunk, és leporellószerűen összehajtva használtuk. Én mondjuk ritkán használtam, mert általában tanultam.
2018. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabályokat kérdeznek felirom a cipőm talpára. Ha számolni kell beragasztom a tolltartóm tetejére, és megtámasztom két könyvel, vagy leteszem magam mellé. Vagy papírra írom, beragasztom a pólóm alá és onnan nézem. Vagy a tanári asztal elejére ragasztok egy lapot amire ráirtam, majd óra végén leszedem. Vagy a tenyeremre irom. Vagy az üdítömön lévő cimkét vagy mit leszedem, az üvegre írok és visszaragasztom. Vagy egyszerűen egy okos haverom mellé ülök leghátulra és majd ő magyaráz. Vagy kint egy fára ráragasztok egy másik papírt amire a megoldás van írva és bentről lesek. Vagy a plafonra ragasztok papírt.


Jó sokféle módon szoktam csalni dogákon :D

2018. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell sok dolog csak pl. képletek vagy néhány évszám, akkor azt belekarcolom a tollamba
2018. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A harmadik kommentelő jó nagy stéber lehet:D

Amúgy én radírra vagy a padom alsó szélére szoktam.

2018. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!