Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valóban udvariatlanság egy...

Valóban udvariatlanság egy tanár óráján hátradőlni és zsebbe tenni a kezed?

Figyelt kérdés

Ezt már hallottam számtalan tanártól, hogy udvariatlanság hátra dőlni és zsebre rakni a kezemet. Többen is megjegyezték.

Engemet annyira nem érdekel ez a dolog, továbbra is így fogok ülni..nehogy már majd miatta üljek mereven az óráján.


Engemet az érdekelne, hogy ez valóban udvariatlanság egy tanárral szemben?


2018. febr. 6. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem itéllek el. tudom hogy nem te választottad a gengszter életet, hanem a gengszter élet választott téged!
2018. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Addig amíg figyelsz és nem zavarod az órát, szerintem legyen már neki mindegy hogy neked hogy a kényelmes..
2018. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
A zsebre tett kéz szerintem igen, mondjuk nem tudom mit értesz hátradőlés alatt, de én hintázás közben mindig "kéznél tartottam a kezemet, arra az esetre, ha kicsúszna a szék alólam.
2018. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha Neked az a jó ha zsebre dugod a kezedet és hátradőlsz akkor az a Te dolgod míg nem zavarod az órát. Ha hintázol akkor az már az órazavarás kategória. Persze megnézném ha borulnál egyet a székkel és közben a zsebedben van a kezed a golyóidat markolászva.
2018. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Igazából ez alapján megválaszolhatatlan a kérdés, mert általában nem a hátradőléssel meg zsebre tett kézzel van a baj hanem azzal, hogy valaki látványosan b..szik bele az órába. Ami már illetlenség és zavaró is.
2018. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Illetlenség, igen. mert azt mutatod hogy nagy ívben teszel az órára. Pedig rád férne. Nem mereven kell ülni, de illene figyelni és megadni a tiszteletet az oktatódnak. Ugyanis bármilyen meglepő- a te érdeked hogy tanulj, Neki igazából tök mindegy hogy közmunkásként végzed, vagy milliomos vállalkozóként...
2018. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, kezdjük ott, az emberek 99%-a tanulhat akármennyit, sohasem lesz belőle milliomos :) és elmagyarázhatnád, hogy jut el valaki a zsebre tett kézzel való üléstől a közmunkáig, mert én sajnos nem értem :(
2018. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Udvariatlanság, mert ezzel a testbeszéddel azt fejezed ki, hogy magasról teszel arra, mi zajlik körülötted. Te szívesen beszélnél valakihez, akiről süt az érdektelenség? Nem kell mereven ülni, vannak másfajta testtartások is, amik legalábbis semlegesek.
2018. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, valóban teszek az órákra. Nem érdekel, hogy mit magyaráznak. Egyszerűbb számomra itthon megtanulni.

Furcsa, de még dogát is úgy írom, hogy hátradőlök, aztán szinte fekszem a széken.


Nem, nem hintázni szoktam. Csak megadom magamnak a komfort érzetet.

2018. febr. 7. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

"és elmagyarázhatnád, hogy jut el valaki a zsebre tett kézzel való üléstől a közmunkáig, mert én sajnos nem értem"

A gyengébbek kedvéért: a tanárnak igazából mindegy hogy sikeres lesz-e a tanítványa, vagy a flegmázása miatt. meg a nem figyelése miatt soha nem lesz rendes munkája. "engemet nem érdekel" hozzáállással igazából nem a tanárnak árt a kérdező, hanem saját magának.

2018. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!