Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok egy ilyen tanárról?

Mit gondoltok egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés
Igazából aranyos,szerethető,de még ő maga is tudja magáról,hogy nem hiába vannak akik utálják. Viszont jól tanít. De egy nagy baj van vele,eléggé be tud szólni bárkinek(legalább nem kivételez) ha úgy van,és ezekre lehet mondani,hogy "jajj hát viccből volt" meg ilyenek(kb.50-50% az aránya a tényleg viccesen és komolyan hangzóknak),de ez a diáknak nem egy jó élmény és nagyon önbizalomromboló tud lenni,szerintem. Sok fajta beszólása van,pl. idiótáz de most csak kettő konkrét jut eszembe,amikor kérdez valakitől és nem tudja a választ akkor cinikusan elkezdi,hogy "köszönjük,veled is csak többen vagyunk" vagy"kisfiam te ezen az órán vagy?"
2018. febr. 7. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy cinikus, mert tulajdonképpen a saját lelke sérült, és ezt ilyen durvasággal kompenzálja. Ha egyéb szempontból megfelelő, akkor túl kell magatokat tenni rajta, nem felvenni, csak vigyázzatok, hogy nehogy elkezdjétek másolni ezt a stílust.
2018. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Meg is értem a tanárt ha 30percen keresztül magyaráz visszakérdez és nem tudja a választ régen körmöst kaptak ezek egyáltalán nem cinikusak hogy ,,te ezen az orán vagy ?"

Nem kell magadra venni , nevess rajta eggyet mert az ő szándéka is ez.

2018. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öhm nem leginkább én vagyok az áldozat,csak néha kaptam egyet-egyet. De az is idegesített mondjuk,szerintem ez hülyeség. Nem visszakérdez,hanem feladat csinálás közben szokott kérdezni,hogy mi a kövi lépés meg ilyenek,ha mit tudom én előjön egy kilencedikes anyag egy feladatnál és nem tudod akkor hülye vagy. Nevetni meg nem tudok rajta még akkor sem ha másnak mondja,mivel hallom a hangján,hogy semmi jó szándék nincs benne,ennyit erről.
2018. febr. 7. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Abszolút támogatom.

Nekem is volt ilyen tanárom, nem egyszer megríkatott hallgatókat(egyetemen).

A sok kis gyerek azt hiszi hogy ő a helikopter miközben kb semmit nem érnek mikor végeznek.

2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Rendben ,igazábol azért jöttél hogy elhordjuk mindennek a tanárt milyen szemét egy tanár köcsög ki kéne rúgni ,irgum burgum stb.

Nem ismerjük igazán véleményt nem tudunk róla mondani.

Ha beszól durván ,vissza kell szolni valami égettössel ...

Ha poénkodik nevess rajta tényleg.

2018. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam ide,mert kíváncsi voltam,hogy csak én gondolok így erre-e vagy sem,a kérdés is így szól:"mit gondoltok?".

Nem kell kirúgatni ne forgass már ki,ott írom,hogy hatékonyan tanít,előző tanárnál hármasnál nem volt jobb jegyem most meg kapásból ebben az évben van 2 db 4-es.

De akkor is nem normális ha már azon agyalok hogy mi lesz,nehogy beugasson. Van egy másik matek tanár,az szépen csinálja a dolgát,ott hátra lehet dőlni,nem kell úgy csinálni mint az oviban és nem személyeskedik

2018. febr. 7. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan tanárom aki hasonlóakat szólogatott be mindenkinek, illetve kispécizett magának egy srácot és engem. Mindketten alkoholista apával rendelkezünk akiknek elég hamar eldurran az agyuk így nem nagyom bírjuk ha kiabálnak velünk. Ő rendszeresen kiabált, engem többször a falhoz is nyomott, oktatási célzattal. Így akart ösztönözni minket de csak annyit ért el vele hogy gyomorgörcsel mentünk be az órájára, nem voltunk problémásak, többször voltunk matek versenyen is.
2018. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!