Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mindig piszkálnak.

Mit tegyek? Mindig piszkálnak.

Figyelt kérdés

Nehéz iskolába járok,strébik vesznek körül. A régi volt legjobb barátnőm beszólogat,akikkel most barátkozik nagyszájú k*rv*k akik mindenkinek csak beszólogatni tudnak. Engem ez már nagyon idegesit, másik iskolába vagy osutályba nem mehetek. Tudom hogy el kellene kezdenem tanulni de én nem ebbe az iskolába szerettem volna menni. Szüleimmel nem jó a kapcsolatom, szóval nem tudom mit csináljak.

Amugy az a fajta lány vagyok aki nem hagyja magát és visszaszól 16L



2018. febr. 8. 19:04
 1/3 anonim válasza:
Barátkozz fiúkkal, ne legyél retardált és szard le.
2018. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj,hogy az osztályból legyenek barátaid lehetnek szimplán az iskolából, de az osztályból is szerezhetsz 1-2 barátot, ülj le melléjük, beszélgess velük, aztán amikor jön a beszólás mond a csajnak,hogy "hogy ez most mi volt poén vagy beszólás? beszólásnak gyenge volt poénnak meg szar" :D
2018. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A második válaszoló teljesen korrekt. Mint ahogyan mondta, nyiss az osztályodból 1-2ember felé, viszont ha nem sikerül, a suliban is vannak értelmes emberek. (Gondolom én :D)
2018. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!