Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha piszkálnak a...

Mit tegyek ha piszkálnak a suliban?

Figyelt kérdés
régebben mindekivel jóban voltam nem voltam menő de mindenkivel kijöttem. Aztán már az volt a menő hogyha valaki kis p*csa kivan a félcsöcse és én nem ilyen vagyok jó cuccaim vannak de nem ilyen k*rvás és ugye mivel nem voltam menő ezért engem kezdtek piszkálni szóban pl h milyen hülye vagy meghogy huu 5 lett a dogád kiről másoltad meg megaláztak stb. Miután látták h erre nem ugrok akkor abba hagyták de most újra kezdték nem értem m miért semmit nem csináltam ellenük. eléggé érzékeny vagyok szóval ezek nagyon rosszul esnek. azzal is csúfoltak régebben h milyen öregek a szüleim. az esett a legrosszabbul. Miért jó ez nekik? mit tegyek?
2017. okt. 27. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket. Tudom, hogy nehéz de hülyék, irigyek, meg unatkozó rosszindulatú emberek mindenhol vannak. Ahogy mondtad ha ugrassz rá rosszabb lesz. Majd megunják és keresnek más célpontot. Azért csináljál mert ha leszólnak mást akkor többnek érzik magukat. Ne foglalkozz velük. Az meg miért bántó mennyi idősek a szüleid? Nem mindegy? Lényeg, hogy szeretnek. Őket valószínű nem különben nem viselkednének így.
2017. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ezek a fiatal szülők mint a mai 38 évesek. És ezzel is basztattak.
2017. okt. 27. 15:01
 3/10 kén_ ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. A gyerekek nagyrésze paraszt, aztán majd kinövik. Aki meg nem, az meg annyit is ér. Arra meg végképp ne hederíts, aki a jegyeid miatt szól meg. Ezek az ötösök azok, amik mutatják a tudásod, és jóesetben majd ezek különböztetnek meg téged, mikor felvételire kerül a sor. Én is bunkó kis hülyegyerek voltam suliban, aztán benőtt a fejemlágya, és most az egyik olyan sráccal vagyok jóban, akivel akkoriban nem. A szemétkedésüktől többnek, jobbnak érzik magukat, de egyáltalán nincs így. Majd ők is rájönnek, aztán koppan a fejük a padlón. Koncentrálj csak a tanulmányaidra és arra, hogy értelmes jófej emberekkel barátkozz suliból, vagy akárhonnan.


21/F

2017. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:))
2017. okt. 27. 16:54
 5/10 kén_ ***** válasza:

Igazán nincs mit. Fel a fejjel, lesz nekik még rossz. Az én egykori osztályomból is istenem, milyen emberekké lettek ezek a kedves lelkek. :DD Huszas éveik elejében járó, de már eladósodott / az életüket elrontó, igénytelen alakok lettek. Akiknek meg megjött az esze, azok meg bánják, hogy így viselkedtek.


Szép napot. :)

2017. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél!<3
2017. okt. 27. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Komoly divat a nyálcsorgatás.

Te inkább az értelmi szinten vagy, ők pedig szinte csak az érzelmin és le akarnak húzni magukhoz.

Egyébként ez milyen életkor és milyen suli?

2017. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok. Jó iskola
2017. okt. 27. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért viselkednek így veled, mert ilyen gusztustalan módon beszélsz a többi lányról? vagy csak ennek megfelelően viselkedtél velük.
2017. okt. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Általánosba én se tartoztam a "menők" közé, valakit mindig piszkáltak. Egyszer meguntam és jól szájbavertem a gyereket, utána már a folyosó végéről is köszönt:)) 19F
2017. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!