Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha piszkálnak a...

Mit tegyek ha piszkálnak a suliban?

Figyelt kérdés
5.-ben piszkáltak sokat aztán 6.-7.-ben nem nagyon. 5.ben a tanulmanyi atlagommal pl ha 5 lett a dogam jaj kirol masoltad. Nyilvanosan sugdoloztak rolam megalaztak beszoltak nekem. Ha rosszat mondtam oran akkor is. Most 8.ba ujra kezdodott. Ugyan ugy oran rohognek rajtam nyilvanosan. Beszolnak nekem nagyon bantoan. Tesin is kirohognek meg kiutonel direkt engem celoznak nagyin erosen. Aztan rohognek. Nagyon faj nekem sokst sirok. Mit tegyek? Nulla onbizalmam van.
2017. nov. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk.
2017. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van legalább egy barátod az osztályban? Vagy teljesen egyedül vagy? Egyébként tudom milyen, valóban nem könnyű helyzet, de kibírod!

Már 8.-os vagy, jövőre középiskolába mész. Ne érdekeljenek az ilyenek, ők azért bántanak másokat mert saját magukkal sincsenek kibékülve és így kompenzálnak. Szerinted egy ilyen embernek mennyi önbizalma lehet? Semennyi. Ha már nekik nincs tartásuk és önbecsülésük, akkor neked legyen! :) Fel a fejjel.

2017. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim és csak azért piszkálnak minket mert nem a menok koze tartozunk. Ed koszonom:)!
2017. nov. 16. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Sose hagyd magad megalázni. Végy erőt magadon és nyugodtan szólj vissza, olvass be nekik, lássák rajtad, hogy nm hagyod magad.
2017. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!