Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért divat a tökönvágás az...

Miért divat a tökönvágás az iskolában?

Figyelt kérdés
12. Osztályban sajnos a mi iskolánkban a tökönvágás egy teljesen elfogadott és vicces dolog. Én nagyon utálom, az előbb is 10 perce úgy tökönvágott egyik barátom hogy feküdtem a földön pár pillanatig. De nem csak nekem, ezek egymásnak is folyton csinálják, mindenki kivétel nélkül. És ők csak röhögnek. Elvileg valaki hererákot is kapott emiatt, ezért biologián volt erről egy óra hogy miért ne csináljuk, de ezután csak gyakrabb lett, napi szintű. Próbálom kerülni a társaságot de ez sokszor lehetetlen. 18 éveseknek ez tenyleg ilyen vicces? Az a baj hogy elkezdett terjedni az egést iskolában, az osztályfőnök pedig ugyanúgy röhög ezeken.

2018. febr. 13. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
mert melegek vagytok
2018. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Hehe :D

Én jártam középiskolában boxolni, volt suspenzorom és abba mentem minden nap. Rájöttek, hogy nem érdemes velem ezzel játszadozni :D

2018. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt velem ilyen 12.ben de a csoka atom részeg volt igy nem vertem ki belőle a sz.art is. És ezek csak ebből tanulnának h veled ne packázzanak ha szépen lerendeznéd őket, aztán ha végeztel még tökön is basznád és megkérdeznéd h ugye milyen vicces!? - így probálj legközelebb szorakozni.
2018. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen suli ez?

Nálunk is voltak debilek, de senki nem verte a másikat?

Egy békés természetű ember vagyok, de ha engem valaki tökön vágna, annak a mogyoróit utána úgy megtaposnám, hogy nála gyereknemzés kizárva.

2018. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez nagyon gáz. :/
2018. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg mert unatkozó debilek járnak oda.

Ha te még a barátodnak nevezed azt, aki ilyet tett veled, akkor meg is érdemled.

2018. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk általános iskola alsó tagozatán (volt és visszatérő) szokás.
2018. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk ez hetedikben volt divat, de senkinek semmi baja nem lett tőle. Ez a hererák dolog teljesen értelmetlen, az biztosan nem attól van, hogy tökön vágnak. Pár percig fáj, aztán el is felejted.

Mondjuk 12-ik osztályban még nem hallottam, hogy egész osztályok csinálnák, úgyhogy kicsit hihetetlen az egész, de ha mégis, akkor nagyon szeretnék abba az osztályba járni, mert nagyon izgató tud lenni, amikor egy helyes srácot tökön vágnak, aki markolássza a golyóit. ilyenkor annyira szívesen gyógykezelném :)

Egyébként aki tökön vágja a másikat, az bekalkulálja, hogy őt is tökön vágják, tehát biztosan élvezi valamilyen szinten a dolgot.

Ha esetleg van köztetek, aki kipróbálná, milyen a tökön vágás, írjon rám :)

2018. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislány, biztosan az is jól felizgat, ha téged jól mellbevág vagy térdenrúg valaki?
2018. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Te jó hülye vagy. Simán lehetsz rákos egy jó nagy ütéstől, főleg, hogy a here baromi érzékeny és lágy rész.


Az ilyeneket kéne úgy pitsán rúgni, hogy utána visítson mint a pengős malac.

2018. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!