Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok hazudni az egyik legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Apró dologban hazudtam az egyik legjobb barátnőmnek. Anyu is többször mondta hogy nyugodtan felhivhatom a lakasba a baratnoim. De nagyon gaznak erzem. Ronda a lakas, gyerekes a szobam, persze vannak emberek sokkal rosszabb helyzetben is. Apukam nem egy kedves alak, finoman fogalmazva, raadasul akkora mint egy fel haztomb, es ezt szegyenylem.egyik nap megkerdezte a baratnom, merre fele voltatok kulfoldon mar nyaralni? Es hazudtam neki, mert igazabol szinte sehol. Ok viszont gazdagok, es felek, hogy ez megronthatja a baratsagunk..
2016. febr. 13. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy jó teszt. Hívd fel, és ha ez megrontja a barátságotok, akkor az nem is volt barátság.
2016. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő igaz barátjának tart, akkor szerintem egy cseppet sem fogja zavarni. Egyébként sincs szerintem ebben semmi szégyellnivaló, hisz nem te tehetsz a családi körülményeidről.
2016. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ne hazudj. Miért akarsz bárkinek is hazudni?

More logic, less retardian.

2016. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi barát, akkor emiatt nem fog megromlani a barátságotok. Én is voltam ilyen helyzetben, csak a másik oldalról. Engem sem mert elhívni hozzájuk a barátnőm, mert szégyellte a házukat. Aztán végül egyszer mégis elhívott, ott is aludtam náluk. És ugyanúgy barátok maradtunk.
2016. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát emiatt legjobb barátnőd lenéz akkor nem a legjobb barátnőd ennyi..


Nekem is legjobb barátnőméknek csúnya a lakása,mert albérlet és minden 1000 éves,minden rohad le. De ők saját pénzen nem akarnak újítani,mert tervezik a költözést.Tulaj meg szarik bele. Öccsével van egy szobában. Pici 1,5 szobás lakásuk van.


Ettől nem néztem le -.-


Vidd fel nyugodtan,ha lenézne vagy nem úgy állna hozzá a dolgokhoz akkor pedig tudod ő nem igaz barát.

2016. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a hazugságaidért várj lenézést,ne a lakásotokért.
2016. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ebben nincs mit szégyenleni. Sőt, ez még meg kéne erősítse a másik fél részéről (de akár felőled is) a barátságotokat. Ha rossz körülmények között éltek, és az adott személy tényleg legjobb barátod, akkor értékelni fogja hogy mégis megmutattad azt az oldalad, amelyet ugyan nem lenne miért, de szégyellsz. Fogja érezni hogy megbízol benne, s ez neki nagyon jól fog esni.


Szóval ha legjobb barátnők vagytok akkor ebben semmi rossz nincs, sőt!

2016. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2016. febr. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!