Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy összeszokott osztályba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 10.osztályos vagyok, jövőre viszont sulit fogok váltani, és már most félek a beilleszkedéstől. Hogyan szerezzek barátokat egy teljesen összeszokott osztályban? Szeretek ismerkedni új emberekkel, viszont egy egész osztállyal nem tudom, hogyan fogok boldogulni. Segítseteeek! 17/L

2018. febr. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Próbàlj nyílt lenni, odamenni hozzàjuk ha bàtor vagy.

De ha nem az se baj, mert ōk úgyis oda fognak menni hozzàd baràtkozni.

A lényeg h legyél nyílt

2018. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) megy a zöld!
2018. febr. 15. 21:34
 3/6 anonim válasza:
Én is új osztályba mentem, de én 1-ben, szval nekem sokkal könnyebb dolgom volt, mint most neked... Azt tudom tanácsolni, hogy mondjuk vki megemlíti, hogy szereti pl a SW-ot, akkor menj oda hozzá, és kezdeményezz vele beszélgetést a SW-ről, ha te is szereted... Bár nem tudom, hogy 10-ben ez hogy van, de alsóban, ha új lány/fiú jött mindenki rárobbant... :-)
2018. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát először semmiképp ne legyél mogorva senkivel, mert lehet hogy aki először mondjuk idegesítőnek tűnik később legjobb barátod lesz.... Aztán majd hogy mi lesz pár hónap múlva majd kialakul.... Mosolyogj sokat :D Ne legyél stréber, de próbáld megszerettetni magad a tanárokkal. DE strébereket a tanárok sem szeretek meg diákok sem.. Legyél laza, beszélgess sokat

Sok sikert :D menni fog ;)

2018. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm, sokat fogok mosolyogni, remélem minden rendben fog menni:)
2018. febr. 18. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányként könnyű lesz :D


légy mindig pozitív és humoros, a humor mindenhol nyerő, legyél segítőkész, ha valaki segítséget kér, még ha nem is közvetlen tőled akkor is menj oda és segíts :D


meg ha suli előtt látod,hogy ott álldogálnak,hogy együtt menjenek be akkor nyugodtan csatlakozz hozzájuk, biztos vannak osztályon belül is kisebb csoportok csatlakozz először az egyik ilyen csoporthoz, aztán onnantól minden jön magától :D

2018. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!