Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is utáljatok az iskolát?...

Ti is utáljatok az iskolát? Én egyszerűen gyűlölöm

Figyelt kérdés

Idegesítőek az osztálytársaim, idióták a tanárok rettegek a legtöbbtől, és állandóan fáradt vagyok..

Csak nekem van ebből elegem?



#iskola #killmepls #hateit
2018. febr. 15. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Életem legszebb 4 éve volt a középiskola, azóta sem éreztem magam soha sehol olyan biztonságban mint ott. Azóta sem fogadtak el soha sehol annyira mint ott.

35N

2018. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez eléggé iskola, közösség függő meg korosztály is. Hányadikos vagy? Én most fogok végezni és nagyon sajnálom. 12 évig ugyanabba asuliba jártam és nagyon szeretem, mind az osztálytársaimat,mind a tanáraimat. Nyìlván van, akit kevésbé, van,akit jobban. Manapság ez a divat, hogy szinte szívességet tesznek a diákok, ha bemennek és mindent jobban tudnak a tanárnál. Rettegni minek tőlük? Tanulsz, figyelsz,csendben vagy. Ha hülyéskedsz és kiakadnak, akkor nem kell csodálkozni. Ha te nem ilyen vagy, akkkr rád ez nem vonatkozik, de manapság elég sokan vannak így...
2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is utáltam, úgy éreztem, hogy végre kapok levegőt, mikor kiszabadultam. N33
2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én mindig is szerettem iskolába járni, az osztálytársaim rémesek voltak, soha nem lógtam velük inkább mások társaságát kerestem.
2018. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
82%
Én is utáltam, tavaly végeztem hálisten, most egyetemre járok és imádom.
2018. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En is hasonloan erzek. Szerencsere masik osztalyokban normalisabb emberek vannak, hozzajuk atjarok/atjonnek szunetben. Tanarok, hat, nehany jo, nehannyal pedig egy ora pokol.
2018. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%
Èn is igy vagyok mostanàban ezzel :) 13L
2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Utáltam és áldom Istent, hogy nekem már véget ért. Középiskolában osztályfőnököm és a baráti köre a tanárok között rühellték a pofámat, többször is megszégyenítettek, állandóan szívattak, volt, hogy osztályfőnök egyszercsak a semmiből azt mondta, hogy az igazgatónak beszéde van velem, bementünk, majd ofő vigyorogva elkezdte önteni a hazugságot, hogy én órán milyen csúnya dolgokat mondtam, ezt tagadva meg leordították a fejemet. Ezek miatt teljesen depressziós lettem, színötös kitűnő tanulóból kettes-hármas, érettségire épphogy össze tudtam szedni elég motivációt. Barátok mind csak felszínesek voltak, ma már egyikkel se beszélek.
2018. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon utáltam. Sokszor betegesre rettegtem magam a felelésektől, otthon maradtam, meg kerültem az iskolát. Tanárok nagyon szarok voltak. Közösség elment, egyetlen pozitív élmény középiskola alatt, hogy megismertem a barátnőm, most együtt járunk egyetemre, és nagyon szeretjük :)
2018. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
21%
Majd ha meg kell állnod a saját lábadon s napi 10 órákat fogsz dolgozni,majd azt mondod hogy inkább ülnél a padban csak dolgozni ne kelljen.A baj az hogy fiatalok vagytok s nem fér a zabszem a seggetekbe.30 felett elgondolkodsz majd.Engem is hajtott a vérem,s mindig csak szexet akartam ,most ,most is😜
2018. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!