Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amióta megmondtam anyának a...

Amióta megmondtam anyának a vizsgámat mikor lesz, azóta egyszerűen nem tudok tanulni rá, mert folyton bánt?

Figyelt kérdés
Tanulni kellett volna korábban, azért megengedi!!!, hogy elmehessek rá.... Meg milyen buta vagyok, minden hülye elvégzi ezt az iskolát...
2018. febr. 4. 05:37
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan kislány...


Biztos ismered az anyukád, ha ennyire fafejű, akkor máskor ne mondj neki semmit.

2018. febr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már nem akarok paraszt lenni, de ha minden hülye elvégzi ezt az iskolát akkor nem kérdeztél vissza, hogy ő ugyan mikor végezte el ezt a szakot, hogy ennyire tudja? Hiszen nyilván onnan tudja, hogy ő is elvégezte és látta, hogy minden hülyének diplomát adtak, mert tapasztalta vizsgákon, tapasztalta szigókon, tapasztalta záróvizsgán..nem?


Ha meg az intézményt csak kívülről látta..akkor honnan veszi? Az most mellékes, hogy esetleg neki másból van diplomája, hiszen csak arról nyilatkozhat! Azt ismeri!


Máskor ne mondj neki semmit!

2018. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!