Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet valakit úgy...

Hogyan lehet valakit úgy elküldeni melegebb éghajlatra, hogy ne használjak csúnya szavakat és ne is legyen annyira sértő?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú osztálytársam. Ha valaki ideges egy kicsit az órán, vagy valaki beléköt el szokott hangzani 1-2 káromkodás, a 7-8 órán meg jóval több is.


Na ma egyik tanár és ez a fiú egy kisebb "vitába" keveredett, egy olyan témában amiben a fiúnak volt igaza.

A vitatkozás végén a tanár is igazat adott a fiúnak, és mondta hogy ha figyeltétek a veszekedés közben többször is (legalàbb 9-szer) elküldött engem a p**sába, de úgy, hogy egy csúnya szavat vagy sértő dolgot nem mondott.


Az érdekelne hogy hogyan lehet valakit finoman elküldeni a ....-ba?



2018. febr. 16. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint figyelned kellett volna...
2018. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen, szituációtól függ.

De ezek szerint nem értetted, miről beszélnek?

2018. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fhú! Ebben profi vagyok! XD

Hacsak nem vagy gyakorlott ebben (ahogy látom nem vagy) akkor találj ki előre egy REÁLIS szituációt, és a beszélgetésnél forgasd úgy a szavakat, hogy beleilljen az oltás. Ez a nehéz része kezdőként. Az elején nagyon sokan fognak nevetni rajtad, ha valamit elszúrsz, én is eltolom néha.

Nem azért mert kezdő vagyok, -sajna az aranyos kis ártatlanság oda XD- hanem azért, mert ezerrel pörgetem az ilyen szitukban a gondolataim, mert fontos a megfogalmazás! És ilyenkor nem figyelek a beszédre. De ez fontos! Figyelj, hogy legyen értelme! Plusz ott az angol szarkazmus, illetve az érvelési formák (a kedvencem a reductio ad abszurdum!!!)


Ha érdekel még ilyen írj privátot!


Üdv: Lord Trollness

2018. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj az édesanyád nemi szervébe! (0 csunya szó)
2018. febr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne elküldd melegebb éghajlatra, hanem próbálj meg beszélni vele... Tudom, hogy ez közhely, de beválik! Mondjuk kibeszél, akkor azt mondod neki, hogy: nekem nagyon rosszul esik, hogy csúnyákat mondasz rólam... Tudom, hogy most ez így "óvodásan" hangzik, lehet, hogy az elején nevet, de ennek több értelme van, mint hogy elküldöd az anyjába...
2018. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közösülj magaddal!!! Nincs csúnya szó benne.
2019. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!