Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkednek így velem...

Miért viselkednek így velem az iskolatársaim?

Figyelt kérdés
Olyan iskolába járok,ahol több idősebb diákkal is együtt tanulok, akik már régebb óta ott vannak. Mindig kedves vagyok,igyekszem jól odatenni magam és megfelelni a feladatnak. Közülük néhányan mégis folyton kritizálnak, szerintük mindent rosszul csinálok, pedig ugyanúgy dolgozom mint mindenki más, sőt néha jobban is igyekszem. Nagyon bánt de nem akarom mutatni, és konlfiktust kelteni sem akarok. Úgy érzem ez már a személyem ellen irányul, de nem tudom miért, én semmi rosszat nem tettem. Hogy kezeljem ezt?

2018. febr. 19. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen távolból ezt nem lehet megítélni, talán egy közömbös iskolatársadat kellene megkérdezni, ő hogyan látja a helyzetet. Ugyanis még az is lehetséges, hogy túlzott érzékenységed miatt a jogos kritikát sem tudod elfogadni.
2018. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a "gyengébbet" piszkálják, csesztetik. Ha hagyod, hogy elnyomjanak, akkor el is fognak. Van kifejezetten az a típus, aki kinéz pár ember és rászáll.

Nekem is volt ilyenhez szerencsém kétszer is. Egyszer általánosban, egyszer pedig gimiben. Én is az a típus vagyok, aki elvan a saját világában, nem zavar sok vizet, stb. Néhány embernek ez nem tetszik. Valószínűleg azért, mert nem nyaltam be neki, ahogy a többiek, és ez felbosszantotta. Én alapjáraton konfliktuskerülő vagyok, egy darabig nem vettem tudomást a megjegyzéseiről, stb, de van egy szint, amit ha elér valaki, eldurran az agyam. És ez mindkét esetben megtörtént. Le kell hordani, ráüvölteni egyet, hogy mégis mit képzel magáról, és hidd el, meg fog lepődni, de annyira, hogy többet egy büdös szót nem fog szólni, sőt, az egyik esetben még barátkozni is próbált az illető utána velem.

Egyszerűen állj ki magadért, mert ha te nem teszed, más sem fogja.

2018. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!