Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkednek így az...

Miért viselkednek így az osztálytársaim velem?

Figyelt kérdés

1 barátom van a suliba, mindig vele vagyok, mellette ülök, már több mint 1 éve

Reggel mikkor bemegyek a suliba egyből a helyemen ülök míg más nevetgél ide oda mászkál, Én erre képtelen vagyok, félek elmenni a helyemről bármilyen idiótán is hangzik ez.

Nem szólnak hozzám, nem keresnek.

Van egy lány aki próbál velem beszélgetni beszélgetek is vele de 2 mondatot és azt is csak ő, nem tudok mit mondani neki. Nem tudom 'elengedni' magam a suliba nem olyan a viselkedésem mint itthon.

Az osztályból 2-3 osztálytársam szekált,azt hiszem 1 évet kb. de elötte se voltam olyan húh de szabad a suliban.

Tesiórán is ha csapatot választunk engem választak legutolsónak.Félek hogy középiskolába majd kezdődik ez előről, én leszek a legbénább legcsendesebb osztálytárs :[

Az osztálytársaim azon nevetnek amit én nem tartok viccesnek, amin meg én nevetek azon is nevetnek.

Nem vesznek emberszámba.

Egy lány osztálytársamnak tesiórán beszéltem, arra se méltatta magát hogy rám nézzen, inkább levegőnek nézte hogy mit beszélek neki.



2017. márc. 20. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Be kell illeszkedni, úgy kell tenni/venni mint mindenki más, ott az a normális helyzet, te különc vagy nekik mert szándékosan nem tartasz velük.

Eleinte mikor katona voltam, én se tartottam a többiekkel, de muszáj volt mert ott barát nélkül nem megy! Ki kellett menni velük szórakozni ha mentek, már pedig sűrűn kimentek.

Inni kellett, velük tartani mindenben, egy közösség részévé válni, szval változtassál vmit hogy tudj alkalmazkodni a társaidhoz.

2017. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 patabee válasza:
100%

nem értek egyet az első kommentelővel mivel, ezzel a saját jellemét "erőszakolná" meg.

Azért szeressenek aki valójában te vagy, és ne azért mert te is beálltál a sorba ahogyan a többiek.

Próbálj meg nyitni feléjük, próbáld meg mutatni számukra a te néző pontjaidat! :)

Úgy fogadjanak el ahogy vagy.. ez a lényeg :)

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Pontosan 2 birzasztó évem volt miután osszevesztem a legjobb barátimmal.. a szenvedésem akkor ért véget mikor rájöttem nekem kell kozelednem az emberej felé ha ok ezt nem teszik meg. Menj elébe a dolgoknak!!! Pl ne várd meg hogy válasszanak légy inkább csapatkapitány🙂az egész ilyen apróságokon mulik🙂sok sikert☺
2017. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjanak! Van neked szád is... :-))
2017. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!