Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkednek velem így...

Miért viselkednek velem így az osztálytársaim? 20L

Figyelt kérdés

Van pár ember az osztályban, akik mindig röhögni kezdenek, amikor meglátnak, bántó megjegyzéseket tesznek rám. Pl. ma álltunk az egyik tanterem előtt és közben mellettem egy fiú meg egy lány elkezdtek táncolni és a fiú nekem jött, erre elkezdtek ezen is röhögni, meg mondta, hogy "Fúj, véletlenül hozzáértem ... seggéhez, hahah", mire a lány is mondta, hogy "Fuuuujj :DDD"..

A többiek nem szólnak be ilyen nyíltan, de ők is olyan...furán néznek rám, mintha undorodnának tőlem, valamint amikor ez az előbbi pár ember mond rám valamit, ők is nevetnek, vagy legalább vigyorognak rajta. Amikor engem szólít fel valamelyik tanár, síri csönd lesz a teremben és amikor válaszolok, hallom, hogy vihognak valamin meg sugdolóznak, utánozzák, ahogy beszéltem, stb..Még a "normálisabb" emberek is figyelmen kívül hagynak, nekem sosem köszönnek, én vagyok az egyedüli lány, akinek a fiúk nem tartják meg az ajtót meg ilyesmik, volt, hogy látták, hogy jövök, erre bementek előttem és rácsapták az orromra az ajtót..

Nem tudom, mi bajuk van velem, nem vagyok senkivel se bunkó meg ilyesmi. Nehéz is lenne amúgy, mivel senki se beszélget velem, ezért egész nap csendben ülök a padban és olvasok vagy zenét hallgatok..Viszont amikor valakivel beszélnem kell, próbálok kedves lenni, mosolygok, stb., nem bunkón válaszolok..Szóval tényleg nem értem.

A legrosszabb, hogy valamiért mintha pár tanár se kedvelne. Van pl. egy tanárunk, aki elég fiatal, alig idősebb nálunk pár évvel és inkább az olyan bunkóbb emberekkel beszélget szünetben. Szerintem mondtak neki rólam valamit, mert volt, hogy kérdeztem tőle valamit, válaszolt, aztán ránézett azokra, akik leginkább utálnak és mosolygott valamin, meg ők is elkezdtek röhögni, pedig nem is kérdeztem hülyeséget..

Ezek miatt már minden reggel gyomorideggel megyek be az iskolába, pedig még csak most kezdődött a tanév. Már attól a perctől fogva, ahogy elindulok itthonról, azt várom, hogy végre hazajöhessek és kb imádkozok, hogy ne szóljanak be valamit...

Lehetséges, hogy csak amiatt utálnak ennyire, mert csendes vagyok?

(18-20 évesek vagyunk mellesleg)


2017. szept. 5. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem írod a korod, max felsősnek tippellek... Ezen gondolkodj el.
2017. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%

Szia!

Engem sem kedvelnek az osztálytársaim,bár még nem szóltak be nyíltan,de volt már, hogy mellettem elkezdtek rólam beszélni.

Tanácsot nem tudok mondani, mert még én sem jöttem rá, hogy miért ilyenek velem.

Túl csendes vagyok,vagy talán féltékenyel valamiért,nemtudom.

Igyekszem normális emberekkel körülvenni magam akik megértenek és szeretnek, és nem foglalkozni velük. Szerintem neked is ezt kellene tenned.

2017. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen... Aki nem nagyszájú, vagy potenciális ellenfél azt kinézik... Sajnálom, hogy ezt kell átélned, de gondolj arra., hogy a normális emberek úgysem gondolnának rólad rosszat, mert semmi baj nincs veled.
2017. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Lényegtelen miért , vagy kiiratkozol vagy kemény lépéseket teszel . Hirtelen erősen képen vágod a bunkóskodókat akár lányok akár nem . Akkor ha eset lesz belőle nyugis maradsz. Az extra és váratlan helyzetek téged hoznak nyerőbe , mert arra számítanak te leszel a nyomi könyörögsz meg elkotródsz előlük .
2017. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Hidd el, néha én is szívesen arcon vágnám őket, de szerintem abból is csak én jönnék ki rosszul. Főleg így, hogy rögtön van pl. egy tanár is, aki máris jóba lett velük és kiállna értük, márpedig nem hiszem, hogy egy tanárral meg minimum 5-6 másik emberrel szemben nekem adnának igazat :/ Ráadásul..mondjuk úgy, páran közülük nem épp a napon barnultak, nem akarom, hogy rám hívják a 86 fős családjukat.
2017. szept. 5. 20:43
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Olyat nehéz elképzelni hogy egy közösség ennyire kiközösit egy embert amiatt mert csak csendes.

Nálunk is vannak akik visszahuzodok de szo szerint nem undorodnak tölle.

Valszeg valami elterjedt rolad az osztályba lehet kamu lehet igaz ,deritsd ki .

2017. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Most váltottál sulit?Tavaly nem ezek az osztálytársaid voltak,vagy már akkor is cikiztek?Egyébként már 18 évesen az ember felnőtt,ehhez képest ez rendkívül gyerekes magatartás részükről,a leírásból max 13-ra tippeltem volna őket,szerintem az IQ szintjük még azt sem haladná meg.
2017. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pár emberrel közülük osztálytársak voltunk érettségi előtt is. Ők amúgy már akkor is ezt csinálták, pedig az elmúlt 4 évben se volt velük semmiféle konfliktusom, vagyis nem olyan, ami tőlem indult volna. És azt gondoltam, legalább a többiekkel, akikkel eddig nem ismertük egymást, majd összebarátkozok, de úgy néz ki, velük is megutáltattak..
2017. szept. 5. 22:05
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia :) Én is csendes voltam a suliban, persze engem is kikezdtek, de ugye többen voltak, erőm se volt hozzá hogy mindennap velük "hadakozzak" úgy hogy inkább rájuk hagytam, mint te, én is elvoltam magamnak, zenét halgattam, olvastam stb.. Lett volna 1-2 barátom de ők is inkább voltak a menőkkel, mint velem. Most egyetemen úgy veszem észre itt teljesen mind1 milyen vagy, úgyis van egy csomó ember, azt se tudják létezel-e. Durva hogy 20 éveseknél is ez megy suliba. Szakközépben tanulsz tovább?
2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
talán mert 20 évesen már nem ált vagy közép suliba kellene járni..
2017. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!