Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálna ennyire a tanár?

Miért utálna ennyire a tanár?

Figyelt kérdés

Úgy érzem utál az egyik magyar tanárom sok okot tudnék felsorolni...de csak párat fogok.Mindig engem szolit hogy vigyem ki a házit,és mindenbe beleköt,mással nem olyan mint velem,ha szolit olyan más lesz a hangja meg a nézése,és nem ez volt az első.

pl ma is volt egy elő amit mi rendeztük,és egy pár fiú nem figyel oda,egész orrán beszélgetek,őket a tanár le is szita,ugye bár ilyen lapot osztott ki,s mikor én jöttem ide adta és rám is mondja h egész orrán nm figyeltem oda beszélgettem,mikor nem igy volt csendben voltam figyeltem ezt ő is látta,és a melletem valok is megcsodálkoztak hogy én nm is beszélgettem....na mindegy ez nem lényeges de folyton bennem keresi a hibát,sokat sokat ordibál kis aproságokon,mutkor is jól le ordibálta a fejem

Meg látszik rajta hogy nembir engem,mondjuk én sem őt utálom !alig várom végezzek a 8-al,de azért rosszul essik hogy igy csinál velem egész 5-től,és a barátnőm is mondja látszik hogy nembir engem,de egyet nem értek és pedig azt ha egyszer utál akkor miért igy fejezi ki magát,hát elég feltűnő hogy utál!s mikor durván lebasz mások előtt ami nem esik jól sokszor azt nem értem miért....más is sok hibát követ el mégsem ordibált vele ugy mind velem!nagyon szar érzés

Pedig nem vagyok egy gyűlöletes ember,szót fogadok orrán(sokszor ezért nem tud kifogást találni)...elég rossz érzés nagyon felszokott dűhiteni engem mintha élvezné,lány voltam 15 éves:)



2018. febr. 20. 18:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elő adás volt:)
2018. febr. 20. 18:11
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha te 15 évesen így írsz, valahol meg tudom érteni a magyartanárodat. Szerintem ő is alig várja, hogy kikopj a suliból.
2018. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neked ki osztott lapot?
2018. febr. 20. 18:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek.És elnézést a helyes Írás miatt és a fogalmazásom miatt!csak nagyon bosszant ez dolog:)
2018. febr. 20. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

1. tanulj meg helyesen írni, mert nem teljesen érthető így ez a szösszenet

2. nem nagy kunszt, ha egy tanár nem kedvel. Velem is volt így, aztán megváltozott a véleményük. Tégy te is róla, hogy más legyen a véleménye. Ez rajtad áll.

3. A tanár is csak egy ember, tele vágyakkal, hibákkal, gyarlóságokkal. Nem egy Isten, aki az örök szeretet és megértés önzetlen segítőd.

2018. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze megértem és hidd el már párszor próbáltam a kedvében járni,meg tanulok is! de hanyagoljuk :)
2018. febr. 20. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Szóval nemcsak buta, hanem még bunkó is vagy. Tulajdonképpen min csodálkozol?
2018. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed!
2018. febr. 20. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem is ez.


Kiírsz egy kérdést, kapsz egy választ, majd visszaszólsz "Neked ki osztott lapot?"


Bunkó vagy, de még csak nem is a jó fajtából.

Ritkán vagyok teljesen a tanár oldalán ilyen kérdésekben, mivel én is voltam gyerek nem is olyan rég, de egyáltalán nem csodálkozom, hogy rühell a tanárod.

Én sem kedvelnélek, ha így viselkednél...

2018. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Csak nem ezt a választ akartam hallani
2018. febr. 20. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!