Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálna ennyire a tanár?

Miért utálna ennyire a tanár?

Figyelt kérdés

Úgy érzem utál az egyik magyar tanárom sok okot tudnék felsorolni...de csak párat fogok.Mindig engem szolit hogy vigyem ki a házit,és mindenbe beleköt,mással nem olyan mint velem,ha szolit olyan más lesz a hangja meg a nézése,és nem ez volt az első.

pl ma is volt egy elő amit mi rendeztük,és egy pár fiú nem figyel oda,egész orrán beszélgetek,őket a tanár le is szita,ugye bár ilyen lapot osztott ki,s mikor én jöttem ide adta és rám is mondja h egész orrán nm figyeltem oda beszélgettem,mikor nem igy volt csendben voltam figyeltem ezt ő is látta,és a melletem valok is megcsodálkoztak hogy én nm is beszélgettem....na mindegy ez nem lényeges de folyton bennem keresi a hibát,sokat sokat ordibál kis aproságokon,mutkor is jól le ordibálta a fejem

Meg látszik rajta hogy nembir engem,mondjuk én sem őt utálom !alig várom végezzek a 8-al,de azért rosszul essik hogy igy csinál velem egész 5-től,és a barátnőm is mondja látszik hogy nembir engem,de egyet nem értek és pedig azt ha egyszer utál akkor miért igy fejezi ki magát,hát elég feltűnő hogy utál!s mikor durván lebasz mások előtt ami nem esik jól sokszor azt nem értem miért....más is sok hibát követ el mégsem ordibált vele ugy mind velem!nagyon szar érzés

Pedig nem vagyok egy gyűlöletes ember,szót fogadok orrán(sokszor ezért nem tud kifogást találni)...elég rossz érzés nagyon felszokott dűhiteni engem mintha élvezné,lány voltam 15 éves:)



2018. febr. 20. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írni nem tudsz, viselkedni pláne. Mit vársz a tanártól? Hogy megdicsér? A tefajtádat én is szemmel szoktam verni. Sutyerák.
2018. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem terveztem válaszolni erre a kérdésre, de nem tudom magamat visszafogni.


Elsősorban is megjegyezném, hogy a komment szekciókat olvasva arra a következtetésre jutottam, hogy nagyon elterjedt a bunkóság ezen az oldalon.

Az illető csak szimplán meg szeretett volna kérdezni valamit és ti kedves kommentelők, elkezdtétek kritizálni a helyesírása miatt.

Én ezzel teljes mértékben nem tudok egyetérteni. Attól, hogy a kedves kérdező gyengébb teljesítményű még nem kellene ilyen stílusban válaszolni neki.

Fentebb írta valaki, hogy a tanár is ember, neki is elege van mindenből. Szerintem a kérdező is ember. Tehát nem kritizálni kellene, hanem elfogadni olyannak amilyen és normális, kielégítő választ adni számára.


Szóval kedves kérdező, az én válaszom erre a kérdésre a következő: Próbálj meg nem stresszelni ezen. Nemsokára elkerülsz onnan, kitartás. Próbálj meg azokra a tantárgyakra összpontosítani, amelyeket tovább fogsz vinni. Magyarból pedig menj át egy kettessel. Akkor van cumi, hogy ha gimiben szeretnéd folytatni a tanulmányaidat. Akkor még 4 évig tanulni fogod és érettségizni is. Természetesen ott is elég egy kettes szint. Kérdés az, hogy milyen erősségű gimiben szeretnéd folytatni a tanulmányaidat. Ha erősebben, akkor ott egy kettes szint egyenlő egy általános iskolában szerzett 3-4-essel.

Ha gyengébbe akkor nyilván egyszerűbb lesz a dolgod.

Ezt a kis időt pedig bírd ki valahogy és megszabadulsz onnan. Abban viszont ne reménykedj, hogy egy felsőbb oktatású intézményben nem lesznek számodra nem kívánatos tanárok.

Részemről ennyi.

Sok sikert kívánok neked! 😃

2018. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!