Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit ronthatok el?

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
Ne aggodjanak , nem fogok hazudozni csak azért , hogy jobb színben tünjek fel. Csak elmondom ami történt. 8.-os vagyok és az iskolánkba osztályoknak szoktak szervezni fellépéseket, amiken mi általába a maximumot nyujtjuk. De ez lényegtelen. Tanárbucsura egy keringős fellépést találtak nekünk ki , amibe pont azzal a lánnyal vagyok párban , aki nekem 1.-től 3.-ig tetszett. Na de , kicsikét izgultam , ne hogy véletlen beégjek előtte, vagy esetleg elrontsak valamit. Én ugy vélem , hogy ez nem történt meg , viszont valamiért még se akar velem lenni párba. Jo tudom , nem irányithatom az érzelemeit , de észrevehetően nem akarja velem csinálni , morográm , mérgesen néz rám.... Esetleg tudnátok valamit ajánlani , hogy megkedveltessem meg magam vele. Vagy ilyesmi... Bocsánat , hogy nem fogalmaztam át rendesen , csak nagyon kiváncsi vagyok , hogy ki mit ajánlana . Váőlaszokat köszönöm :)

2018. febr. 20. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy miért fintorog, mi zavarja.

Lehet, hogy szúrós a pulcsid, vagy olyan dolog az ok, amire nem is gondolsz és lehet rajta segíteni.

2018. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, én pl. nem szeretem a gombokat, undorodom tőlük és nem bírok hozzájuk érni.

Ilyen dolog is lehet, és magadtól nem fogod tudni kitalálni úgysem akkor.:)

2018. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nagy Szilárd Oltszem válasza:
Ha a lány igy viselkedik nagy esély van rá hogy valamivel megvántottad vafy egyszerüen nem jösz be neki és nem néz rád ugy mint egy lehetséges partnerre egy kapcsolatban.
2018. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a választ :) Én se szeretem a gombokat , ha van lehetősegm , nem vezsek fel olyan ruhát amin van :)


2. Igaza van. Én szerintem se vagyok szimpatikus neki , viszont én felajánlottam neki , hogy ha neki nem vagyok jo , akkor válasszon mást.

2018. febr. 20. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én táncolnék veled. :)))
2018. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. febr. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!