Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A fiuk az iskolamban allandoan...

A fiuk az iskolamban allandoan a fenekem bamuljak, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Annyira zavar, hogy nem tudok ugy felallni, hogy a fiuk ne azt nezzek. Joba vagyok veluk, csak ilyenkor annyira tiszteletlenek. Meg baratnoim is mondjak, hogy elmegyek a folyoson, es 8 fiubol 7 megnezi a fenekem. Pedig nincs is ugy "kiemelve", neha meg el is takarom valami hosszabb pulcsival. Azt is mondjak, hogy jarnanak velem, csak azert mert jo a seggem es szep vagyok. De egyik sem jonne oda velem beszelgetni, csak messzirol neznek. Mar nagyon idegesit.
2018. febr. 21. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

A hosszabb pulcsi, vagy nem feszes szoknya jó ötlet. Vagy valami frappáns beszólás.

Amúgy ilyenkor még nagyon gyerekek, azért nem mennek oda, csak bámulnak.


Most ez lehet kellemetlen neked, később viszont "tökéletes fegyver" lesz, mert a pasik a szép fenékért megőrülnek, és könnyen az ujjad köré csavarhatod majd őket. :)

N

2018. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

Én fiú vagyok de garantáltan nem bámulom meg egy lány seggét se.

Fúj.

2018. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha igy eldicsekedtél a jo fenekeddel, szolj, hogy mikor jársz errefelé, hogy jol megnézzem én is! (A melleid is jok?:-))
2018. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
XD az utolsónál a pont
2018. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ne olyan ruhákat hordjál, amiben nagyon látszik. Pl. tök feszes nadrág, rövid felsővel.

Húzz fel egy hosszú kardigánt pl.

2018. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Azért óvatosan ezzel a "mindenki engem bámul" önámítással.

Osztályomban volt egy csaj akkora valaga volt mint egy kamionnak és meg volt róla győződve hogy bombacsaj és mindenki őt bámulja. Ráadásul egy hülye p***csa is volt.

Senki se bámulta őt max röhögtünk rajta a háta mögött míg ő abban a tudatban ment végig a folyosón hogy mindenki őt nézi.

Szóval...

2018. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolso! Sajnalom azt a lanyt, viszont amit leirtam az hol onamitas?:D
2018. febr. 21. 11:53
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

" Meg baratnoim is mondjak, hogy elmegyek a folyoson, es 8 fiubol 7 megnezi a fenekem. P"



Itt.

Független pártatlan forrás is megerősítette? Ha igen oké ha nem akkor üres duma.

Barátnők? Azok nem pártatlanok.

2018. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Látnunk kell hattulrol, h kiderülhön az IGAZSÁG!!! Ennyivel tartozol az emberiségnek. :D
2018. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
megdughatlak?
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!