Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A iskolámban, állandóan...

A iskolámban, állandóan "basztatnak", azért, mert falusi vagyok, és ez már egy idő után, nagyon idegesítő és úgymond lelkileg is megvisel. Mit tegyek? Hogy tudnék visszavágni, a beszólásoknak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem azért cikiznek mert falusi vagy hanem mert lúzerként viselkedsz.


Budapestre jártam és igazi falusi lányként kerültem fel. soha egyetlen egyszer sem cikiztek miatta. volt olyan aki pesti volt de cikizték mindennel.

2010. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lúzerségről,nincs szó.A nagy termetem,és a beszédem miatt van ez.(Az osztály egyrésze,még tisztel is.)De a másik része,bunkó városiként viselkedik,velem szemben.
2010. szept. 22. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyél falusi paraszt mint városi bunkó, mert ha a falusi paraszt nem dolgozik, a városi bunkó éhen döglik.

:)

Persze ez csak vicc :)

Ne foglalkozz velük, ezek mind városi hüly3gyerekek, akiket nem lehet megnevelni. Én speciel szeretem a falusi dolgokat, hagyományokat. Biztos van, aki elfogadja, hogy falun nőttél fel. A többit meg le kell magasról xarni :)

2010. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ezt speciel már sokan mondták,de amikor már egy nap hallom vagy 20-szor is,az már zavar.
2010. szept. 22. 18:19
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Azért csinálják mert látják hogy idegesít és ez nekik jó móka. Lesarin tabletta a megoldás.
2010. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi képp se hagyd magad felbosszantani, mert azzal csak elérik, amit akarnak...nem is tudom, visszavágni sem igazán jó, inkább próbáld valami egyszerű, rövid, tömör mondattal lereagálni, és lezárni. Mindenesetre maradj nyugodt, esetleg kérdezz vissza, hogy miért lennél paraszt? Miért lennél más? Ők is a s.ggükön sz*rnak!
2010. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első. próbáld bővebben elmagyarázni, hogy az emberek mit értenek a lúzer szó alatt..

szal ki neked egy lúzer? :S

2010. szept. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél rá nagyon büszke, hogy falusi vagy, mert még mindig jobb, mint egy hülye város!:)
2010. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszünüm,a kommenteket,megpróbálok higgadt maradni.
2010. szept. 27. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindegy, ha 1 ember falusi vagy városi, nem ennél kell külömbséget tenni.

bunkók vannak mindenhol, mindenki között

2010. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!