Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy elítélnek...

DeathGirl41 kérdése:

Miért van az hogy elítélnek mert emorocker vagyok? Meg imádom a démonokat és a csontvázakat!

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 18:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mert elfuserált degenerált társadalomban élünk s ez nem fér bele a társadalmi protokollba azért....Szard le a "normálisokat" engem is elítélnek de én ezt élvezem mert f#ck the system
2018. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem örülj, hogy egyedi vagy. Öltözz úgy ahogy neked tetszik, hallgass olyan zenéket amiket te szeretsz. Ne hagyd, hogy befolyásoljanak. Légy önmagyad! És akik meg ezért lenéznek, csak gondoljó arra, hogy olyan buták, hogy ezt nem értik. És ez már az ő bajuk.
2018. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
mert ez elég gáz
2018. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz beilleszkedni a társadalomba, akkor hulladék szar vagy, öld magad a Dunába!
2018. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Èn is imádom az ilyen stílust ès éppen nem érdekel hogy ki mit gondol rólam
2020. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!