Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit fogok akkor kapni, ha a...

Mit fogok akkor kapni, ha a március 15. -ei "ünnepségre" bemegyek hétköznapi ruhába?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magyar,legalábbis én nem vallom magam annak,és ezért az a nap nekem ugyan olyan,mint az összes többi.
2018. febr. 23. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki.
2018. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Iskoláról van szó? Mert akkor az attól függ, hova jársz. Valahol büntetést kapsz, de pl nálunk csak egy ejnye-bejnyét kapnál.
2018. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Én magyar vagyok és szinte sosem öltöztem ki az ilyen alkalmakkor. Mondjuk nem lázadásképp vagy ilyesmi, csak egész egyszerűen legtöbbször fingom nincs, hanyadika van, az osztályfőnök meg minden órán, amikor találkoztunk vele, lerendezte az igazolásokat, meg kb minden órán, szeptembertől fogva már arról beszélt, hogy majd év végén hova menjünk osztálykirándulni, meg ilyen hülyeségek, de bezzeg ha ünneplőbe kellett menni, azt eszébe nem jutott megemlíteni :D De volt, hogy azért nem mentem ünneplőben, mert bár egy tanár szóba hozta, hogy másnap ne felejtsünk el ünneplőben jönni, és itthon meg is kerestem a fehér blúzaimat, akkoriban elég sokat híztam és mindegyikből kinőttem..És most emiatt nem fordultam vissza a boltba fehér blúzt venni, szóval inkább annyiban hagytam.

Mellesleg soha nem kaptam semmit, azon kívül, hogy az osztályfőnöktől megkaptam, hogy rajtam kívül mindenki képes volt ünneplőt venni, meg volt, hogy egy tanár úgy választotta ki az óráján az aznapi felelőt, hogy kin nincs ünneplő :D És amúgy a poén, hogy akkor volt is rajtam, csak annyi volt a gond, hogy nem volt más fekete nadrágom, a fekete farmeromat leszámítva, mondjuk szerintem úgy is jól nézett amúgy ki a ruhám, szóval úgy mentem el, erre lecseszett a tanár, hogy milyen bunkó vagyok, hogy egy ilyen napon farmerban jövök és a fekete farmer nem számít ünneplőnek :D Majd biztos kosztümbe fogok menni..

2018. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg nem engednek be az ünnepségre. És amíg odajársz, nem fogják elfelejteni. Rossz duma ez a nem vagyok magyar. Akkor mi vagy? Mellesleg pont a magyar szabadságharc az az időszak, amikor a szerbektől a cigányon át a zsidókig mindenki harcolt a magyar függetlenségért egy lengyel tábornok vezetésével. De ha téged nem érdekel, akkor is megadod a közösségnek a tiszteletet, mert kultúrembereknél úgy illik.
2018. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megköszönöm,ha nem akarnád magadat a legokosabbnak képzelni,és nem kötnél bele mindenbe. Azt hiszem saját magam is el tudom dönteni,hogy milyen nemzetiségűnek vallom magam! Majd ha e téren érdekelni fog a véleményed,akkor szólok,addig is a kis szádat evésre használd! (:
2018. febr. 23. 23:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Katolikus gimnáziumba járok,az egyik lány azért kapott osztályfőnöki figyelmeztetést még régebben,mert igaz,hogy megvolt az ünneplőruhája,szoknya,ing,stb.,de sportcipőben volt,és emiatt kapott figyelmeztetőt.
2018. febr. 23. 23:46
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Szia.

Szerintem biztosan meg fognak büntetni érte.

De ne foglalkozz vele. Semmi baj nincs azzal, hogy nem vallod magad magyarnak. Ezt egy értelmes pedagógus megértené. Én személy szerint nem adnék neked érte semmit. Meg se kötelezhetnék, hogy milyen ruhába gyere iskolába. Az a te dolgod, abba nehogy már beleszóljanak...

Ez az én véleményem.

2018. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 7-es válaszolónak a válaszát,ez itt az első normális hangnemben megfogalmazott,hasznos válasz!
2018. febr. 24. 00:00
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Már bocsánat, de a 7-es válaszolónak nincs igaza.

Egy értelmes tanár pontosan, hogy bele fog kötni a ruhádba. És igen, joga van megszabni, hogy mit vegyél fel...

Tudod te, hogy mi mindenhez van még joga? Akár agyon is verhetne...én is ezt tenném, akiben ennyi emberiség nincs, hogy felöltözzön tisztességes ruhában egy ilyen fontos eseményen. Életüket áldozták, hogy ti élhessetek...

Szégyelljétek el magatokat! Ez a kérdezőnek is szólt. Remélem fejbe lövik az ilyeneket. MIHAMARABB!

2018. febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy ha nem vagy magyar miért magyarul írsz és miért egy magyar nyelvű oldalra? Szerintem eredményesebb lenne a kérdésed, ha inkább a honfitársaidnál érdeklődnél a honfitársaid nyelvén a honfitársaid weboldalán.
2018. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!